Ujastek- Kraków

Wysłane przez erii001 

erii001 (offline)

27-03-2009 22:13:14

Kielce
Polecam Prywatny Szpital Gin.-Poł. "Ujastek" w Krakowie.
Rodziłam w nim dwa razy i gdybym jeszcze kiedyś miała wybierać miejsce do porodu to z dużym prawdopodobieństwem był by to Ujastek.
Miła atmosfera, fachowa obsługa i lekarska i położnych. Sale przedporodowe bardzo komfortowe, same porodowe też, jedna z wanną w której miałam to szczęście rodzić pierwsze dziecko, no i bardzo przytulne pokoje (2-osobowe) poporodowe każdy z łazienką. Jest możliwość wynajęcia położnej (korzystałam z tej możliwości dwa razy) znieczulenia. Ogólnie w skali 10 stopniowej oceniam miejsce na 9...jeden punkt odejmuję, za brak pomocy przy karmieniu piersią, choć podobno w tej chwili szpital już posiada profesjonalnego doradcę laktacyjnego... gdy ja rodziłam w sierpniu 2006 i wrześniu 2007 takiej pomocy nie było.
Jednak polecam ten szpital z czystym sumieniem....smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

iwona (offline)

01-08-2009 08:31:14

Kraków
eriii zgadzam sie z toba w 100% .Jak będę miała kiedyś 2 dziecko,to na pewno pójdę tam rodzic.

Mój Aniołek 27.11.2008[*]

doroti_j (offline)

10-12-2009 11:57:44

Wieliczka
Szpital naprawdę godny polecenia!Rodziłam tam w grudniu 2008.są tam godne warunki dla rodzącej jest też tam najlepsza opieka dla noworodków nawet i ta specjalistyczna gdyby była taka potrzeba!

Doroti

katarzyna_kasia (offline)

22-04-2014 12:00:00

kraków
Polecam ten szpital,rodziłam w pazdzierniku 2013 i jestem zadowolona.polecam tez pania Dr.Sylwie Koryge -Wszołek,która prowadziła moja ciaze.Jest zas.ordynatora.

katka (offline)

16-01-2015 10:23:50

Ja polecam szpital w Pyskowicach koło Gliwic, przyjezdzaja tu ludzie z calej Polski. Nasz szpital kilka razy zajal drugie miejsce w Polsce w plebiscycie RODZIC PO LUDZKU.
Przy okazji chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy...
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam! A wszystkim przyszłym mamo życzę szczęśliwego rozwiązania!

erzsebet (offline)

16-01-2017 22:41:21

Kraków
Ja również polecam ten szpital. Rodziłam w nim mojego 2,5 rocznego obecnie synka. Opieka świetna, sale przedporodowe i porodowe dobrze wyposażone, doświadczony personel, znakomite podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej przyszłej mamie z Krakowa lub okolic, która zastanawia się nad wyborem szpitala.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321630, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.