Trzebnica

Wysłane przez Miiigotka 

Miiigotka (offline)

25-03-2009 15:40:08

Ja rodziłam w Trzebnicy. I jak najbardziej polecam tamtejszy szpital!!! Na sali porodowej (poród rodzinny) sam przyjazny personel! Przeszłam przez "zmianę" personelu z dyżuru nocnego na poranny i zarówno jeden jak i drugi personel spisał się znakomicie. Mili, przyjaźni i delikatni lekarze. Położne służące radą i pomocą. Dzięki im wsyztskim mój poród pozostał w mojej pamięci jako jedne z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu! To była cudowna chwila!!! Współpraca z położnymi i korzystanie z ich rad i wskazówek sprawiły, że ból, którego tak bardzo się bałam nie był taki starszny jak się nastawiłam. Poszło syzbko i gładko - i w dużym stopniu zawdzieczam to właśnie lekarzom i połoznym, którzy odbierali mój poród.
Sala poporodowa - marzenie!!! Dobrze opeikujące się noworodkami pielęgniarki - służące radą i pomocą. Miłe i sympatyczne położne. Panie sprzątające i roznoszące posiłki - wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. Pielęgniarki i położne służyły radą zawsze - i z uśmiechem na twarzy pomagały mi w opiece nad niemowlęciem. Nawet w najprostszych sprawach - jak pierwsza zmiana pieluszki, uspokojenie płaczącego dziecka, przystawienie do piersi...

Polecam ten szpital każdej kobiecie!!!

[link widoczny po zalogowaniu]

pyzuniagaj (offline)

02-08-2011 18:14:40

Oborniki Śląskie
Ja również rodziłam wTrzebnicy i zgadzam się w 100%. Swietni lekarze, miłe i pomocne położne. Wszyscy bardzo sympatyczni i uśmiechnięci smiling smiley Sala porodowa i sale poporodowe ładne, zadbane i czyste. Polecam.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340776, Użytkownicy: 73166.
Ostatnio dołączył/a Zancia89.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 344.