Szpital w Nowej Soli

Wysłane przez Kasiek73 

Kasiek73 (offline)

22-03-2009 14:05:20

Sława
To ja pierwsza napiszęzarumieniony
Jakiś czas temu rodziłam w Nowej Soli.Powiem Wam szczerze - polecam ten szpital. Porodówka jest kilka latek po remoncie.Sale porodowe są pojedyncze , bardzo estetyczne. Położne bardzo sympatyczne i kontaktowe.Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Zresztą do lekarzy rownież.Pod opieką całego personelu czułam się bezpiecznie.
Podczas porodu mąż mi mógł towarzyszyć i wspierać. Po porodzie zostałam przewieziona na salę.Sale są 1,2 i 4-osobowe. Przy każdejsali jest toaleta z natryskiem- to jest bardzo wygodne bo nie trzeba nigdzie chodzić. Dzidzie są z mamami od samego początku,a pielęgniarki zawsze służą dobrą radą.

[link widoczny po zalogowaniu]

amelkasloneczko (offline)

10-04-2009 15:02:50

A ja niestety nie moge polecić tego szpitalasad smiley Rodziłam tam 2 latka temu mój skarb. Wszystko byłoby moze inaczej tylko trafiłam na remont porodówki. Warunki okropne, bo wszystko było na ginekologii a polozne to chyba nigdy nie rodziłu i na wszystkich się tylko darły. Co do lekarzy to szkoda gadać. Im wiecej zapłacisz tym lepiej smiling smiley Więcej tam nie urodze smiling smiley

amelkasloneczko (offline)

10-04-2009 16:11:06

Mam nadzieję ze teraz na nowej porodówce jest już tam lepiej smiling smileysmiling smiley

Kasiek73 (offline)

10-04-2009 21:27:22

Sława
Teraz jest znacznie lepiej. Bardzo miło i ciepło wspominam poród i cały personel nowosolskiego szpitala. Gdybyśmy mieli w planach jeszcze jedno dziecko to tylko tam chciałabym rodzić.

alimb (offline)

28-04-2009 14:27:48

london
esli chodz o ten szpital to polecam presonel swietny niemam zasrtrzezen pozdrawiam

Mala_Mi (offline)

29-06-2010 10:43:55

z gazowni:)
ja równiez polecam, sale porodowe na prawde swietne, opieka podczas porodu wspaniala. Troszke moge ponarzekac na polozne na oddziale polozniczym, te "starsze" sa dosc opryskliwe i nie maja ani kszty zrozumienia, wymagaly ode mnie zebym wszystko wiedziala a bylo to moje pierwsze dziecko wiec mialam prawo pytac o niektore sprawy. Te mlodsze bardzo pomocne, dodatkowa zaleta jest pomoc pielegniarek w zakresie laktacji, dzieki takiej wlasnie przemilej Pani udalo mi sie nie poddac i do dzis karmie moejgo synka piersia

rozarka (offline)

19-08-2011 09:14:40

W Nowej Soli rodziłam 2x. Pierwszy raz w 2001r, opieka na oddz. patologii ciąży była wtedy b. dobra, opieka lekarska również, niestety poród był koszmarem :/ Nie wiem czy znaczenie miało to, że rodziłam w Wielkanoc ale położne w ogóle się nie przejmowały tym co miałam do powiedzenia, skutek był fatalny.Przepraszał mnie mój lekarz.
W 2009r. znowu rodziłam, ufałam mojemu lekarzowi, zapewnił mnie,że wszystko będzie ok. W 35 tyg. zostałam przyjęta na patologię ciąży, położne, które się mną zajmowały w czasie porodu w 2001r już tam nie pracowały. Opieka rewelacyjna, pielęgniarki i położne uśmiechnięte, miłe, serdeczne ( zawsze znajdzie się jedna co potrafi wszystkim humor popsuć ale jedna osoba nie jest w stanie zepsuć opinię całemu oddziałowi). Miałam cc, czułam się bezpiecznie, cały czas wszystko było mi tłumaczone. Po porodzie to samo, rewelacyjna opieka no i wyremontowane piękne pokoje dla matek z dziećmi.
Nie planujemy już dzieci ale gdybym miała rodzić, to tylko tam smiling smiley

michasia24 (offline)

27-08-2012 06:50:11

Bytom Odrzański
ja zamierzam rodzic w tym szpitalu, piszcie dziewczyny jak jest teraz tam i co ze soba bralyscie a co daje szpital,..

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5295, Posty: 1338897, Użytkownicy: 73160.
Ostatnio dołączył/a Paulina3107.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.