Poznań

Wysłane przez racjooleq 

racjooleq (offline)

16-05-2011 20:33:58

Poznań
św. Rodziny? Polna? Lutycka?
Gdzie rodziłyście? Jakie opinie?

Ja osobiście rodziłam na polnej - jestem bardzo zadowolona - szczegóły nieco później.

Wiem, że ile rodzących tyle opinii - nie mniej jednak jestem bardzo ciekawa jakie są Wasze odczucia.

"Dzieci przychodzą na świat, by być kochane i noszone blisko serca, nie by być częścią czyjegoś planu na życie, gdzie mają wyglądać ładnie, tylko pachnieć i koniecznie spać w innym pokoju, bo rodzicom tak wygodniej.
Człowiek jest stworzony, by kochać i być kochanym, gdy te dwa warunki nie są spełnione, jego egzystencja jest chwiejna i nie rozkwita on w pełni."

agatha_88 (offline)

30-07-2011 20:19:05

Stargard Szczeciński
Ja też rodziłam na Polnej i moje odczuci sa wręcz przeciwne nigdy więcej nie popełniłabym tego błędu.... Najgorszemu wrogowi nie życzę tak koszmarnego porodu i chyba dziękując temu szpiatlowi nie prędko (o ile w ogóle) zdecyduje sie na drugie dziecko

megg1234 (offline)

29-12-2011 12:53:06

Dębogóra
Witamsmiling smiley Ja rodziłam w szpitalu św. Rodziny-leżałam tam na ginekologii 3 razy po kilka dni, ponieważ miałam przedwczesne skurcze-oddział ginekologiczny jest odnowiony - a lekarze i pielęgniarki, naprawdę wszyscy mili i sympatyczni, ja miałam cesarkę z powody pośladkowego ułożenia dziecka- wszystko przebiegło szybko i dobrze. Na patologii ciąży, sale nie są jeszcze odnowione, ale za to opieka jest tam również bardzo dobra-wszyscy służą radą i pomocąsmiling smiley Naprawdę polecam ten szpital-jest dość mały, ale może właśnie w tym tkwi sedno tego, że wszyscy są tam dobrze nastawieni na pacjenteksmiling smiley Jeszcze nie słyszałam aby ktokolwiek miał złą opinię na temat tego szpitala, choć pewnie ktoś się znajdziewinking smiley Z czystym sercem polecam ten szpital wszystkim mamomsmiling smiley

Lotta (offline)

24-04-2012 18:20:27

Poznań
Może ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią. Interesuje mnie szpital na Polnej i im. Raszei. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

[link widoczny po zalogowaniu]

Polamamuska (offline)

20-03-2014 08:18:30

Luboń
witamsmiling smiley

Ja szczerze mowiac co prawda na polnej nigdy nie leżalam w spzitlau, raz byłam tylko na chwileczkę z powódu gwałtownego złego samopoczucia i plamienia. Jednakże jakoś mam opory przed tym szpitalem, słyszałam że to wylęgarnia, że fakt mają najlepszy sprzęt w razie czego, ale że tam hurtowo po prostu sa porody.

Jakoś tak odstrasza mnie ten szpital. Co do św. rodziny rodziła moja koleżanka i była zadowolona, natomiast wg mnie jakoś tak dziwny ten spzital trochę taki sztuczny.

Wylądowałam również na raszei również na intrewencji po tym jak ostatnio spadłam ze schodów. ROdziła tam moja szwagierka była zadowlona i ja chyba również tam będę rodzić. czy jest ktoś kto może mi coś wiecej opowiedzieć o metodach opiece i ogólnie z tym szpitalem zwiazanego?smiling smiley

Pozdrawiam

ciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciążaciąża

lidianaaa (offline)

24-08-2016 14:50:21

chciałabym odświeżyć wątek może któraś z dziewczyny ma ochotę podzielić się wrażeniami z porodu w poznańskich szpitalach?
Ja osobiście byłam (ale tylko z nagłym wypadkiem) na Raszei i Lutyckiej (moja gin tam pracuje) i nie wiem który szpital wybrać, jedyne co mi instynkt podpowiada to polna stanowcze NIE smiling smiley chyba że coś z dzieckiem by się działo
Słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii o szpitalu św. rodziny ale nie wiem czy z racji gin prowadzącej ciąże nie wybrać lutyckiej smiling smiley
możecie coś polecić?

Bozena_1985 (offline)

02-02-2018 15:26:01

Warszawa
ja rodziłam w szpitalu Raszei, na ul. Mickiewicza na Jeżycach i polecam z calego serca ten oddział! Miałam zapewnianą stałą opieke położnych, byłam sama w pokoju, mialam do dyspozycji wanne, piłki do skakania, nawet był sprzet gdzie mozna bylo podlączyć swoją muzyke, ktora umilała nam czas winking smiley wszystko przebieglo w jak najlepszym porządku!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321640, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.