Szczecin Zdroje

Wysłane przez Anielica 

Anielica (offline)

07-05-2009 20:14:09

Ostrołęka
Tam rodziłam POLECAM jak ktoś z tamtych stron,
Super personel który gorąco pozdrawiam smiling smiley
Gdyby nie Oni mogłobybyc nieciekawie.

gbdarecka (offline)

22-05-2009 22:00:51

Szczecin Zdroje.

Poród miałam ciężki i długi,ale bez komplikacji. 9 godzin spędziłam pod prysznicem na masażach, za kotarą na kozetce spał mąż, potem piłka, która dawala ogromną ulgę. Lekarze , położne, którzy pomagali mi rodzić spisali się na medal, dawali mi jasne, proste wskazówki co robić, jestem bardzo wdzięczna.

Ale opieka po porodzie praktycznie żadna.

1.Przyszła pani, zapytała, czy pokarm z piersi leci, powiedziałam,że leci, bo leciał, ale spodziewałam się,że pani przyjdzie, zobaczy jak synek ssie, czy dobrze go przykładam, jak mu pomóc, gdyby nie lektury, czasopisma, doświadczone koleżanki, nie wiedziałabym jak i co.
2.Pani pediatry w ogóle nie widziałam, przychodziła wtedy, gdy ja byłam w toalecie, wiadomo, wizyty w toalecie długie nie są, to mogłaby pani poczekać choć raz, mamę zobaczyć i powiedzieć dobre słowo.
3.Kąpiel dziecka: nie widziałam nawet, bo nie zdążyłam się zwlec z łóżka.
4.Moje dziecko oddział zakrzykiwało, nawet w nocy, źle się z tym czułam, bałam się,że jakas mama zaraz przyjdzie, żebym synka uspokoiła albo co, chodziłam z wózeczkiem obolała do dyżurki i prosiłam o pomoc nieśmiało ze łzami w oczach.

A teraz coś dobrego:
1. Panie pozwoliły zostawić im dziecko na dwie godziny.

agata19123 (offline)

30-10-2010 14:38:31

stare brynki
Witam!!! ja tez rodzilam w Zdrojach. co do porodu to super i polozne i lekarz. naprawde dawali otuchy bo juz wyczerpana bylma po tych 9 godzinach.
ale gdy juz na oddzial z moja Kornelka nas zawiezli to szkoda słow. zadna opieka nad dzieckiem wogole zero kontaktu czy te dziecko wogole zyje!!!!! a nawet mi nie chcialy powiedziec dlaczego ja wsadzili do inkubatora. masakra

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243990, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 89, Posty: 330.