Szpital w Gnieźnie

Wysłane przez martik 

martik (offline)

12-04-2010 22:37:51

Cologne/ DE
Proszę o komentarze na temat szpitala w Gnieźnie smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-12 23:31 przez martik.

Anonimowy użytkownik (offline)

08-12-2010 11:15:25

Ja rodziłam w Gnieźnie i zdecydowanie odradzam!!!
Przyjechałam po terminie ze skierowaniem do CC od okulisty mam wadę wzroku.
A ordynator walną tekst " ja się znam na miednicy i na oku , moze pani rodzić normalnie " Normalnie szok
oczywiście gdybym chciała znieczulenie co w moim przypadku jest refundowane przez NFZ to kosztuje 500 zł.
Położne nie które się drą jak nie wiem co. Ja miałam opłacaną swoją to było lepiej. Poród przedłużony o 16 g bo oczywiście nie chciał ordynator dać zgodny na cesarkę
Po omdleniach i traceniu tent-na przewieźli mnie na sale gdzie zemdlałam a i trzeba opublikować tekst lekarzy.
"Pani doktór która mnie "uratowała" miała mnie ciąć na co ortynator do niej mówi pomóż mi ciąć nic ci nie bede pomagać dobrze wiedziałaeś , że nie urodzi tyle godzin rodzi to tnij sobie ją sam"
Zero pomocy po cesarce po prostu masakra nie licząc tego , że odrazu w szpitalu dostałam zakażenie bo coś spartaczyli i meczyłam się 3 miesiace bo oczywiście nie chcieli mnie przyjąć s powrotem.
A co do innych porodów to słyszałam teksty w stylu "przestań się drzeć"
w rodzinie rodziła u mnie dziewczyna to ja przeciegneli 12 g na konczu wakum i nie dotlenienie ogólnie nie polecam .
Porządne to są tylko SALOWE I NIE KTÓRE POŁOŻNE NA DYŻUŻE

nanula (offline)

23-12-2010 21:45:56

Żydowo k. Gniezna
Bez komentarza:whipping:

martik (offline)

21-01-2011 18:06:30

Cologne/ DE
To mnie przeciągnęli 33 godziny ! Ciekły mi wody i zamiast od razu coś zrobić- dać kroplówkę czy cokolwiek to kilka godzin ,,czekali" aż same przyjdą skurcze. Oczywiście ,,same nie przyszły" to dali mi łaskawie kroplówkę. Później drugą...
Na noc odłączyli mnie żeby znów ,,czekać" więc 6 godzin w nocy już ze skurczami ale słabymi chodziłam po sali bo zasnąć nie mogłam. Rano znów kroplówka i tak cały dzień. Urodziłam po 33 godzinach wieczorem.
Jeszcze takim tekstem do mnie- przez panią dziecko może mieć infekcję.
Jak to przeze mnie? Miałam sobie sama dziecko wyjąć z brzucha?Śmieszne normalnie.
Aha co do głupich tekstów lekarzy i położnych- niech pani nie udaje, przecież to nie boli. Chodziło o skurcze oczywiście.
Każda rodząca wie, ze skurcze okropnie bolą. Ale cóż....
Oczywiście się nie darłam bo po co. Tylko po co takie teksty zaraz.

Anonimowy użytkownik (offline)

19-02-2011 13:38:56

Skąd znam te teksty!
GNIEZNO TO PARODIA!!!!!!!!!!!!
nigdy w życiu nie urodze w gnieźnie
Najlepiej "coś zjebać i obraczac wina pacjenta!"
ooo
a najlepszy na zordynator
"KUPA JUZ BYŁA?
TAK BYŁA <ALE NIE BYŁA jedna z lasek oczywiscie>
no to zaraz sprawdzę < po czym dusi brzuch po CC ze da sie osr...ac>
MA PANI SZCZĘŚCIE ZE BYŁA"

a poczym tu do łązienki po kisielku który sama i tak musisz sobie kupic

BO ICH NIE STAĆ??!!!

martik (offline)

07-03-2011 23:31:03

Cologne/ DE
Ha ha racja- ten kisiel. Pamiętam- jedna z dziewczyn urodziła przez cc i jej męża wysłali po kisiel smiling smiley

BeataS (offline)

19-11-2011 15:15:54

Ja rodziłam w Gnieźnie ale takich akcji nie było więc czytam i włos mi się na głowie jeży zaskoczony
U mnie ten minus, że fatalnie mnie zszyli, po tym chyba ze dwa tygodnie albo i dłużej nie mogłam normalnie funkcjonować. Po prostu zje.... sprawę. Położna która ściągała mi szwy po tygodniu (w mojej miejscowości) to aż się przeraziła na widok takiej roboty. Jedna baba która robi na oddziale (nie wiem czy to położna czy kto) na mnie z ryjem wyjechała 7 godzin po porodzie że jeszcze kupy nie było. Ciekawe po czym, po tym ich jedzeniu?
Dodam jeszcze że miałam problemy z porodem naturalnym, mały siedział za wysoko, skurcze później ustawały więc dali mi kroplówkę. Mieli już plan mnie ciąć ale zwlekali ile się dało. Oczywiście klnęłam na to ile się dało bo już miałam dość - skurcze od 3.30, wody odeszły o 7.20 a urodziłam o 11.30 więc kilka godzinek się męczyłam. Przeciągli aż do skutki więc w końcu urodziłam naturalnie bo cc to chyba nie doczekałabym.
Ale tak poza tym to nie mogę narzekać. Bardzo Wam dziewczyny współczuję tych przejść. Jak to czytam to aż boję się zachodzić w kolejną ciążę, w sumie ciąża jak ciąża ale boję się teraz takich akcji przy porodzie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-19 15:19 przez BeataS.

martik (offline)

03-02-2012 15:56:31

Cologne/ DE
Teraz Wam opowiem mój drugi poród- też w Gnieźnie. Skurcze zaczęły mi się o północy. w szpitalu byłam o 2, skurcze co 5 minut. Położna bardzo miła. Badała mnie co chwila, często kazała trochę poprzeć żeby dziecko niżej zeszło. Kazała mi leżeć na łóżku porodowym choć wolałam chodzić. Obracała mnie raz na lewy bok, raz na prawy. W końcu skurcze....zanikły. Położna mnie zaczęła wyzywać, że to moja wina!!! Nie wiem jakim cudem. No i dali mi kroplówkę. Tak mijała godzina za godziną, ciągle kazały mi poprzeć....
W końcu zaczęli mnie wszyscy wyzywać i zastanawiać się dlaczego akcja porodowa tak rozwinięta nagle ustała. Okazało się, że dziecko źle się obróciło i utknęło w kanale rodnym. Czyli wcale to nie moja wina. Przestraszyli się i powiedzieli, że będę miała kleszczowy. W końcu po około 11 godzinach urodziłam kleszczowo, nacięta w bok i jeszcze popękana w dodatku, zszywana pod narkozą. Ani przepraszam ani nic.
Planujemy kiedyś kolejne dziecko ale nie będę już trzeci raz rodzić w Gnieźnie.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5306, Posty: 1349728, Użytkownicy: 73205.
Ostatnio dołączył/a Natwan.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 346.