Szpital ul. Polna Poznań

Wysłane przez moon400 

moon400 (offline)

03-02-2010 08:16:55

Poznań
Naprawdę warto rodzić.. to bym chyba nie powiedziała o tym szpitalu bo z mojego doświadczenia kłócą się tam dwa światy.
Jeden to opieka nad dzieckiem.. i tu wielki plus jeśli chodzi o techniczną stronę szpitala bo sprzęty dla dzieci chyba najlepszy w wielkopolsce
i pod tym względem można być spokojną bo jeśli nie daj Bóg coś się dzieje to dzieciątko nie będzie miało nigdzie lepiej jak w tym szpitalu.
Do tego pieluszki czyste ubranka codzienna kąpiel wszystko zapewnione przez szpital.
Druga strona to personel i opieka poporodowa do której niestety mam wielkie zastrzeżenia. Dodam że rodziłam przez cc a stan takich pacjentek jest dużo gorszy w drugiej i trzeciej dobie po porodzie do tego nie miałam opłaconej położnej co wiem jest regularną praktyką w tym szpitalu i może dlatego też część niestety z położnych jest już tym zmanierowana lekceważąc potrzeby pozostałych pacjentek. Na prośby o pomoc w karmieniu reagują w bardzo nieprzyjemny sposób i jeśli po jednej próbie się nie udaje potrafią stwierdzić że dziecko najwidoczniej nie jest głodne a to że płacze to takie jest..
Płakać mi się chciało razem z moją maleńką na takie podejście. Pochwalić moge panią od laktacji która chodzi raz dziennie bo to chyba najbardziej serdeczna i pomocna osoba w tym szpitalu i aż szkoda że jest tam tak rzadko.
Na kolejny poród brałabym pod uwagę szpital na ul Lutyckiej wiem od wielu znajomych że jest on godny polecenia pod każdym względem.

martik (offline)

12-04-2010 22:32:05

Cologne/ DE
Akurat nie znam tego szpitala, natomiast na 1 noc wylądowałam u Św. Rodziny i szczerze mówiąc nie mam zastrzeżeń co do lekarzy czy opieki. Natomiast jeśli chodzi o poród to słyszałam, że podobno na szpital na ul. Polnej nie ma dobrych opinii. Ale to tylko słyszałam. Osobiście nie byłam tam.

[link widoczny po zalogowaniu]

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

agatha_88 (offline)

30-07-2011 20:21:07

Stargard Szczeciński
jestem podobnego zdania jak moon400 Nie jest to szpital dla pierworódek!!!!!!!!!!!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331682, Użytkownicy: 73133.
Ostatnio dołączył/a Swiadomamama1.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.