ZAKOPANE-NOWY TARG-RABKA

Wysłane przez MySweetAngel 

MySweetAngel (offline)

06-06-2014 12:29:19

Małopolska
Witam wszystkie mamusie!! dziecko za kanapą mały grymaśnik
Proszę o opinie na temat szpitali podanych w tytule. CHciałabym jak najwięcej przeczytać opiniii o tych szpitalach, ponieważ jest to trójca z której mogę wybrać jeden do porodu. Słyszałam nawet że w Rabce nie ma już porodów... Ale niewiem czy to prawda.

sebajedrzejczak (offline)

12-08-2014 18:28:35

Szczecin
Też dołączam się do prośby. Ciekawi mnie bardzo czy można rodzić w Rabce.

Wynająłem [link widoczny po zalogowaniu] a potem zamówiłem [link widoczny po zalogowaniu] od razu.

katka (offline)

16-01-2015 10:22:18

Ja polecam szpital w Pyskowicach koło Gliwic, przyjezdzaja tu ludzie z calej Polski. Nasz szpital kilka razy zajal drugie miejsce w Polsce w plebiscycie RODZIC PO LUDZKU.
Przy okazji chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy...
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam! A wszystkim przyszłym mamo życzę szczęśliwego rozwiązania!

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320218, Użytkownicy: 73081.
Ostatnio dołączył/a PeterMorkis.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.