Szczecin --> Police

Wysłane przez aniaobn 

aniaobn (offline)

16-01-2014 16:26:13

Szczecin
Witam wszystkie mamusie!!!!smiling smiley

Niebawem urodzę moje pierwsze dzieciątko i w związku z tym szukam aktualnych informacji o szpitalu w którym zamierzam rodzić, tj. o szpitalu w Policach. Są tu może mamusie które niedawno tam rodziły? Albo ciężaróweczki takie jak ja, które chcą rodzić w ww. szpitalu?smiling smiley
Zastanawiam się jak tam podchodzą do znieczuleń? i co trzeba mieć w swojej wyprawce, a co zapewnia szpital..? Czy po porodzie położne pomagają młodym mamom, np. przy kąpieli...?smiling smiley Myślałam też ostatnio o tym, czy jest tam możliwość zapłacenia za osobny 'pokój' w którym można zostać z mężem..?
Jeśli któraś z Was wie cokolwiek jak jest aktualnie w szpitalu w Policach, to byłbym wdzięczna za każdą wypowiedźsmiling smiley
Pozdrawiam!
Aniasmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

16-01-2015 10:25:31

Chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy...
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam! A wszystkim przyszłym mamo życzę szczęśliwego rozwiązania!

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320218, Użytkownicy: 73081.
Ostatnio dołączył/a PeterMorkis.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.