pierwsze ząbki

Wysłane przez Marlenka22 

Marlenka22 (offline)

28-10-2012 10:05:22

Lębork
Witam czy waszym dzieciom też powychodziły niektóre czarne ząbki?

Batka_2011 (offline)

28-10-2012 19:45:27

Wrocław
Ups, nie smiling smiley Ja od małego myłam dziąsełka gazikiem co wieczór i teraz myję pastą do pierwszych ząbków. Tylko, że moja mała w nocy potrafiła z cyckiem w buzi spać i godzinę i byłam przewrażliwiona (dalej jestem) na tym punkcie, jeśli chodzi o próchnicę.

Z tego co wiem, to koleżanki synek miał czarne ząbki właśnie od cukru, jak mu dawała pić w nocy i nie myła potem ząbków. Nie dziwię się, bo ciężko zaspanemu dziecku i mamie myć zęby w nocy, ale może Twojemu dzidziusiowi też od cukru takie powychodziły. Chociaż też by to dziwne było, że od razu takie wyszły...

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

02-11-2012 15:10:43

Godziesze Małe
Marlenka możesz sprecyzować swoje pytanie??

Zapraszam na mojego

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

Marlenka22 (offline)

10-11-2012 09:51:50

Lębork
Chodzi mi oto że mojemu synkowi tak jakby wyszly czarne ząbki. Pytałam jednej lekarki to powiedziała że to niby za dużo żelaza. Aty miałaś taki przypadek?

catrinka (offline)

12-11-2012 12:57:25

Godziesze Małe
Mój Synek, przy lewej górnej dwójce miał problem, ale to wyglądało jak kieszonka ze skóry. W środku była krew i ząbek faktycznie był ciemny a nawet czarny, ale chyba o czymś innym Ty piszesz

Zapraszam na mojego

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

Marlenka22 (offline)

24-11-2012 21:11:10

Lębork
to moze jest to samo bo maly juz nie ma nic czarnego.

Kurczaki (offline)

05-08-2014 22:14:09

Warszawa
u nas piątka jak wychodziła to jak się "wycięła" już obwódka to to co zostało w środku zczarniało... ale zaraz po tym śladu nie było... ale w pierwszych ząbkach pierwsze słysze... my mieliśmy bielutkie

Kurczaki (offline)

24-08-2014 20:06:15

Warszawa
i jak te ząbki? uspokoiło sę wszystko? normalne wyszły? smiling smiley

kajusia89 (offline)

27-08-2014 18:50:13

Warszawa
ząbki to bolesana sprawa i te kupki śmierdziuszki straszna rzecz... natomiast fajnie jak dzieciakowi ząbki się pojawiają winking smiley

Kurczaki (offline)

12-09-2014 17:03:12

Warszawa
u nas całe szczęście po zastosowaniu p. bólowo camilii zostały z problemów zębowych jedynie te kupy śmierdziele winking smiley kurcze aż się cieszyłam że mam katar w zeszłym tygodniu... grinning smiley a tak to zero jakichkolwiek innych objawów, uffff, bo poprzednie zębole były istnym koszmarem... ale masz kajusia rację że jak już wyjdzie ząbek to oddech z ulgą i wielka radość smiling smiley chociaż malutkie szczerbolki też są słodkie <3 grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5306, Posty: 1349728, Użytkownicy: 73205.
Ostatnio dołączył/a Natwan.

Statystyki tego forum
Wątki: 153, Posty: 1266.