Atoperal Baby wynik testów

Wysłane przez lolall 

lolall (offline)

22-10-2013 17:32:38

Czułów-Papiernia
Witam dostałam do testów kosmetyki atoperal baby szampon , i piankę do mycia, z racjii tego że moje dzieci mają suchą skórę ze skłonnością do podrażnień, zaobserwowałam dużo zmian na lepsze, córcia 3 lata ma wysypkę pokarmową z racji wieku pediatra wstrzymuje się z wykonaniem testów, wysypka wygląda jak plamy łuszcącej się skóry, po tyg stosowania pianki widać dużą poprawę plamy są bledsze, mają barwę skóry, wcześniej miały bardziej żółty odcień, skóra nie łuszczy się, a wygląda bardziej na taką co się goi. Przy synku był problem z ciemieniuchą, po tyg stosowania szamponu Atoperal baby całkowicie zniknął łupież niemowlęcy, synuś też ma nadwagę ma mnóstwo fałdek na nogach ,w tych faldkach lubią mu się robić odparzenia po myciu pianką odparzeń nie było i nie widać żadnych zmian na skórze, jeden minus jest taki że nie dostałam żadnego balsamu do testowania w komplecie i nie wiem czy po zastosowaniu całości tzn pianka do mycia i balsam efekt poprawy skóry nie był by lepszy. Teraz zaczynam 2 tydzień testów napiszę obserwację po zakończeniu testów smiling smiley

foxy83 (offline)

22-10-2013 21:06:30

Kraków
Dostałam do testowania krem i balsam do ciała. Pierwsza moja obserwacja to śliczny zapach oraz fajna, dobrze rozporowadzające się i wchłaniająca konsystencja produktów. Co do efektów to po pierwszym tygodniu widzę mała poprawę na obszarach wysuszonych - jest lepiej. Zobaczymy czy ten problem zniknie całkiem smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5086, Posty: 1251567, Użytkownicy: 72491.
Ostatnio dołączył/a Pancia_Ewa.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1493.