dziecko z balonikiem Jakie pampersy polecacie? dziecko z balonikiem

Wysłane przez Angelikangel 

Angelikangel (offline)

29-03-2009 10:53:19

Bielsko - Biała
Napiszcie jakich pampersow uzywaja wasze dzieciaki i jakie polecacie,a ktore nie...

[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...

Angelikangel (offline)

29-03-2009 10:58:23

Bielsko - Biała
Mojem małemu dawalam duzo roznych pampersiakow,ale najbardziej odpowiadaja nam Dada z Biedronkismiling smiley, godne polecenia sie tez z Tesco,ale te troche drozsze we fioletowym opakowaniu.Teraz mamy Happy i jestem nie zadowolona bo troche przemakaja(nie zebym nie zmieniala czesto pampersow,ale pieluszka prawie sucha a mokre ubranko,moze to wina tego ze daje mojemu 5miesiecznem szkrabowi rozmiar.4 ale on juz 9 kg ma takze niewiem czemu) natomiast nie polecam Pampers sleep & play poniewaz dziwnie pachna i sa strasznie cienkie,ze musze malego przebierac co 1,5-2godz.Najgorzej bylo w nocy:/

ptysiowa_mama (offline)

29-03-2009 11:03:17

Warszawa
My uzywamy pampersów Pampersów - bez żadnych zastrzeżeń. Jeśli zdarzał się wypadek typu przesikanie albo kupa wylatująca poza, to raczej z winy za malego rozmiaru pampka (lub za duzego rozmiaru kupy kupka)

Angelikangel (offline)

29-03-2009 11:15:28

Bielsko - Biała
No tak faktycznie rozm. 4 sa na niego jakies za duze,bo ten rozmiar nosza starsze dzieciaczki ale moj Oskar ma juz 9 kg.Ten pampersiak zapina mu sie troche nad pepek.NO to mam dalej stosowac 3,ktore sa do 9 kg?

yawa (offline)

29-03-2009 11:16:47

Łódź
I ja sie dolacze do pampersowych polecanek:
Generalnie na dzien pasuja mi wszystkie, oprocz tych foliowek z tesco, ale na noc u nas sparwdzily sie happy bella lub huggies premium. U nas problem nocny jest z tym, ze chlopaki spia TYLKO na brzuchu, i pielucha nasiaka tylko z przodu.
dada nie uzywalam, bo zwykle w podobnej cenie promocyjnej kupie papmersy czy happy bella. Ostatnio w Biedronce byly Huggies premium po 33 zl (rozm 4, 66 sztuk)

erii001 (offline)

29-03-2009 11:30:35

Kielce
Ja polecam pieluchy Pampersa, używałam ich przy obu latoroślach.
Huggies są moim zdaniem zbyt sztywne.
Teraz pieluchy nosi już tylko młodsza córka, i używa majteczek-pieluszek Pampers (te z kucykami Pony). Bardzo dobrze się sprawdzają, są miękkie i idealnie się układają. Polecam z czystym sumieniem, choć cena jest moim zdaniem wygórowana, bez promocji kosztują w Tesco 55zł za paczkę, na promocji udało mi się czasem trafić po 42zł.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-29 11:31 przez erii001.

Lucia (offline)

29-03-2009 11:48:41

Ja kupuję tylko Huggies i Pampersy. Cena w zasadzie podobna - ok. 50 gr za sztukę.

Na dzień Huggies - są b. dobre, tyle, że tak jak pisała Erii trochę sztywne. Kiedyś Huggies w nocy przeciekł (nie wiem, czy dlatego, że gorzej chłonie, czy źle założyłam, czy rozmiar zbyt mały). W każdym razie od tego czasu na noc poszły Pampersy.
Pampersy świetnie chłoną, ale "dziwnie" pachną, więc używam ich na noc (bo wtedy Mikrusa nie wącham).

Sympatyczna (offline)

29-03-2009 15:16:51

używamy od samego początku Pampersy - nie mam zastrzeżeń smiling smiley
nie powiodła się tylko próba użycia "majteczkowych"... po kupie nie ma jak zakleić przed wyrzuceniem

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Samantha (offline)

29-03-2009 15:22:18

Ja też od początku używam pampersów Pampers i nie mam zastrzeżeń żadnych. Próbowałam Huggies, ale przemakały u nas.
Te pieluchomajtki z Pampers też mamy i używałyśmy, ale właśnie, gdy dziecko zrobi kupę, ciężko przebrać i zabezpieczyć.

Ale wiadomo, każdy ma inny gust i każdemu inne pasują.

jmijeczka (offline)

29-03-2009 17:33:54

Wlkp
Ja polecam Pampers'y. Huggiesy nas strasznie uczulily..
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 14007, Posty: 1276899, Użytkownicy: 72623.
Ostatnio dołączył/a Aliali.

Statystyki tego forum
Wątki: 80, Posty: 1502.