co na drobne otarcia i skaleczenia zamiast plasterków?

Wysłane przez lilla 

baska_a (offline)

18-12-2017 23:38:51

Bęben
o ja właśnie miałam ten spray na cc, rana szybko się zagoiła. Pryskałam tak 3-4 razy na dobę i jeszcze przed wyjściem ze szpitala prawie się zagoiła smiling smiley rewelacja.

wiktorrrb (offline)

12-02-2018 08:42:57

Plastry w spray dobra rzecz smiling smiley

Ninaa (offline)

12-02-2018 18:14:04

Warszawa
U nas tez kolorowe plastry są bardzo popularne, lecz widziałam również takie plastry przezroczyste które mają krem gojący w sobie. W Rossmanie widziałam lecz sama jeszcze nie testowałam i niestety zapomniałam jaką mają nazwę

Kasiakasiunia (offline)

21-09-2018 13:46:14

Franciszków
Polecam kupić sprawy z argotiab na trudno gojące się rany. Ja go stosuję i mam pewność, że rana zagoi się w mgnieniu oka. Taki spray zabieram zawsze ze sobą w podróż i mam go też zawsze w torebce.

EkspertMarkiKadefarm (offline)

04-04-2019 00:48:54

Czułów-Papiernia
Dzień dobry,
na proces regeneracji naskórka może składać się wiele czynników: szybkość reakcji w momencie zranienia, zachowanie środków higienicznych, pielęgnacja, a nawet stan zdrowia poszkodowanego. Proces leczenia rany jesteśmy w stanie przyspieszyć dzięki dobrze dobranym preparatom. Warto zapoznać się z produktem Ranisilver®, w formie maści i sprayu, który zapewni ranie optymalne środowisko do jej gojenia, wspomagając naturalne procesy regeneracji tkanek. Wspomaga nie tylko leczenie uszkodzeń naskórka (takich jak: otarcia, zadrapania, podrażnienia), ale również: ran przewlekłych, miejsc po interwencjach chirurgicznych, stanów po zabiegach proktologicznych, ran po nacięciu krocza.
Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm

EkspertMarkiKadefarm (offline)

11-04-2019 22:04:32

Czułów-Papiernia
Dzień dobry,
Ranisilver® charakteryzuje się fizjologicznym, bezpiecznym mechanizmem działania. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie ma jednak badań, które potwierdzałyby bezpieczeństwo stosowania preparatu u noworodków.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5087, Posty: 1252322, Użytkownicy: 72498.
Ostatnio dołączył/a Mamassita.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1493.