Fotelik do wózka

Wysłane przez anna_wojcicka 

anna_wojcicka (offline)

02-01-2013 17:49:27

Poszukuję fotelika samochodowego pasującego do wózka bebetto aquarius.

Batka_2011 (offline)

05-01-2013 17:58:56

Wrocław
Mam Maxi Cosi, bez adapterów. Nie wiem czy pasuje. Oddam za darmo. Waga 0-13kg.

[link widoczny po zalogowaniu]

ladyann11 (offline)

20-01-2013 15:16:59

Burów
Jeśli dobrze pamiętam wózek a myślę że tak to do stelaża pasuje [link widoczny po zalogowaniu]. Przyjaciólka jezdzi tym wózkiem na 99% i ma właśnie ten fotelik.

Batka_2011 (offline)

20-01-2013 19:18:58

Wrocław
No ja mam właśnie taki, tylko że czerowny. Bezwypadkowy. Używany jakieś 3 razy. W tym tygodniu leci na śmietnik, więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam do Wrocławia. Oddam za darmo. Mogę też fotkę wysłać.

ladyann11 (offline)

24-01-2013 15:50:54

Burów
Batka_2011
No ja mam właśnie taki, tylko że czerowny. Bezwypadkowy. Używany jakieś 3 razy. W tym tygodniu leci na śmietnik, więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam do Wrocławia. Oddam za darmo. Mogę też fotkę wysłać.

No w takim układzie brałabym śmiało bo w testach ADAC fotelik wypada rewelacyjnie. Z bazą isofix dostał maksymalne 5 gwiazdek a i bez wysokie 4.

Batka_2011 (offline)

28-01-2013 21:22:35

Wrocław
No, no tylko że moje dziecko ni cholery nie chciało w nim siedzieć smiling smiley Jechało w nim dosłownie 3 razy. Potem kupiłam Graco i jako tako z 6 razy pojechała. Oczywiście to nie wina fotelika tylko osobowości mojego dziecka, bo wszystkie foteliki 0-13kg są "pochyłe" a moja od noworodka głowa w górę i nie poleży. Od noworodka to przesadziłam, od 3ego miesiąca smiling smiley No ale foteliki na zmarnowanie smiling smiley Poleciał już na kosz, bo chętnych nie było a nie mam czasu wystawiać na allegro albo czymś innym. Może ktoś z kubła sobie weźmie, bo postawiłam na kartonie i zakryłam folią.

monin84 (offline)

03-01-2015 14:04:26

Rosłońce
i taka opcja jest najlepsza, ponieważ pozwala zbudować bardzo komfortowe warunki do użtykowania, wszystko kompatybilne i już! smiling smiley

Koala_Koala (offline)

15-01-2015 11:03:27

Warszawa
i ja mam 3w1 maxi cosi z fotelikiem pebble ale na pewno pasuje on do wozków quinny jeszcze

MamaMisia83 (offline)

12-02-2015 14:35:40

Lubelskie smakuj życie
My mamy Graco Junior i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wózek mamy starszy po siostrzeńcu i nie myślałam o takim foteliku który mogłabym dopasować do tego wózka dzięki adapterom.
Przed porodem myslałam, że to zbędne ale teraz żałuję.
Od czasu do czasu są takie sytuacje, że trzeba z maluchem wejść do jakiegoś marketu czy galerii.
O ile po markecie można go woźić w foteliku włożonym w wózek sklepowy to juz po innych sklepach do których wchodzi się bez wózka nie da rady.
Przy następnym dziecku będziemy szukać opcji żeby dało się nosidełko zamontować na wózku smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243990, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1491.