ząbkowanie bolące zębybolące zęby

Wysłane przez edzia23 

kajusia89 (offline)

31-07-2014 00:27:31

Warszawa
tak, tak Camilia jest super i to, że jest naturalna jest jej wielkim plusem, jest to środek którego nie boję się podać mojemu dziecku smiling smiley

Kurczaki (offline)

31-07-2014 21:32:05

Warszawa
my też postawiliśmy na naturalnośc, długo szukałam ale właśnie wynalazłam camilię i świetnie nam się sprawdza smiling smiley fajne te dozowniczki są, dzięki temu nie trzeba zgadywać dawki smiling smiley

kajusia89 (offline)

01-08-2014 21:56:18

Warszawa
ja się właśnie nie mogę temu nadziwić naturalny środek, bezpieczny dla dziecka i jeszcze dozownik to jest niesamowite, jak można uprościć życie rodzicom jak się chce winking smiley camilia jest naprawdę godna polecenia

Melaniaa (offline)

04-09-2014 20:12:14

Warszawa
A w jakim wieku waszym pociechom zacyznją wychodzić ząbki? Moja ma już pierwszego zabka, obyło się bez strasznych przejść, ale córka mojej siostry miała straszne problemy, chyba dość boleśnie jej wyrastały... Dobrze żee jest teraz duży wybór tych preparatów łagodzących na rynku, zawsze można troszkę uśmierzyć dziecku ból smiling smiley

kajusia89 (offline)

04-09-2014 20:40:26

Warszawa
trzeba tylko pamietac aby byly bez lidokainy ktora jest niebezpieczna dla dziecka... ;/ natomiast camilia w 100% godna zaufania, a co maluszek to inaczej zeby mu wylaza trzeba jakos przezyc... sad smiley wszysktie damy rade!

Kurczaki (offline)

12-09-2014 17:12:33

Warszawa
no ja np sobie nie wyobrażam tak jak teraz przy 6 zębach wychodzących na raz smarować typowymi maściami z lidokainą bo to po prostu można przedawkować :/ a skąd ja mam wiedzieć który z ząbków akurat najbardziej dokucza skoro wszystko w buzi wygląda jak ogień.... i też stosujemy camilię i jestem zachwycona jej skutecznością, a lekarze i farmaceuci polecają bo naturalne składniki nie szkodzą smiling smiley

kajusia89 (offline)

13-09-2014 19:22:49

Warszawa
nie szkodza, nie szkoda, bo to lidokaina to swinstwo jest niezle, natomiast camilia ^^ jak piszesz same naturalne skladniki, a do tego rzeczywiscie ogien idzie z buzi jak zeby wylaza... az szkoda gadac, bo to trwa i trwa winking smiley

Melaniaa (offline)

26-09-2014 00:05:16

Warszawa
Dokładnie, z tymi preparatmi trzeba rzeczywiście uważać, ostatnio naczytałam sie o tej lidokainie, nie wiem czemu takie leki dopuszczają noramlnie do sprzedaży. Skoro są naturalne zamienniki, jak np. Camilia, które są równie skuteczne, a nie są szkodliwe, powinni takie produkty wypuszczać i polecać, a nie jakieś świństwa...

kajusia89 (offline)

26-09-2014 21:41:27

Warszawa
lidokaina jest niebezpieczna i latwo ja przedawkowac zwlaszcza u dzieci co stanowi duze zagrozenie, natomiast jesli chodzi o camilie jest to 100% naturalny srodek, ktory pozwala zmniejszyc bol zabkow wychodzacych smiling smiley

Kurczaki (offline)

10-10-2014 18:06:08

Warszawa
kajusia zgadzam się, odkąd wyszedł ten raport o szkodliwości lidokainy to też nie ma mowy żebym maluchowi podała cokolwiek zwłaszcza doustnie z tą substancją.. a tak jak mówisz, o przedawkowanie nietrudno zwłaszcza jeśli się bardzo chce ulżyć cierpiącemu maluchowi a te maści zamiast trzymać się na dziąsłach są połykane i nic nie dają
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5212, Posty: 1290286, Użytkownicy: 72852.
Ostatnio dołączył/a mamanatalia.

Statystyki tego forum
Wątki: 80, Posty: 1524.