ząbkowanie bolące zębybolące zęby

Wysłane przez edzia23 

edzia23 (offline)

20-12-2009 13:35:52

czeladź
Witam !!!Mam na imię Edyta uśmiech Mój synek Szymonek ma skończone 7 miesięcy i zaczynają wychodzić mu ząbki-górne jedynkidziecko z grzechotkączekamy na ząbki z niecierpliwością tymbardziej,że jak to bywa mały jest okropnie zgrzędny i nawet ssanie sprawia mu ból sad smileyczy znacie mamy jakieś sposoby na złagodzenie tego bólu tych spuchniętych dziąsełek?uzywamy żelu bobodent ale nie bardzo pomaga.może znacie jakies dobre inne żele????pozdrawiamy cieplutko w ten zimnyyyyyy dzionek radość

[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

20-12-2009 14:47:47

Wlkp
Przenosze watek.

laska (offline)

21-12-2009 17:47:44

pomorze
edzia23 ja dla Ksawka kupowałam żel Calgel, ale już go nie produkująsad smiley Szkoda, bo był rewelacyjny. A dla Patryka mam żel Dentinox N i pomaga. Ale jak co to polecam równiez czopki przeciwbólowe Viburcol i Nurofen. U nas się sprawdzająsmiling smiley Powodzenia z ząbkowaniemsmiling smiley

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

Joszka (offline)

05-01-2010 13:22:57

u nas tylko przy wychodzeniu trójek była gorączka ale za to mega wysoka bo aż do 40 stopni dochodziła. Czytałam na akademii troskliwej mamy że od zębów możliwe są inne infekcje i nie można niczego bagatelizować. Napisane było też, że ważne jest aby dziecko nauczyło się płukać zęby... marnie to u Was widzę... nie wiem jak mam małego nauczyć płukania.

edzia23 (offline)

06-01-2010 10:57:59

czeladź
mamy ząbka radość mam nadzieję,że inne "wyklują się już łatwiej winking smiley

jmijeczka (offline)

06-01-2010 14:22:09

Wlkp
Mam nadzieje ze tak bedzie tongue sticking out smiley Bo u mnei co zab to gorzej.. a przy czworkach juz masakra..

izka31 (offline)

06-01-2010 22:59:07

Łódź
jmijeczka
Bo u mnei co zab to gorzej..

Echhh...u nas teżsad smiley Tylko dolne jedynki wyszły bezproblemowo...

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 22:59 przez izka31.

edzia23 (offline)

13-01-2010 10:14:37

czeladź
U nas na szczęście juz o 100% lepiejdziecko z grzechotką-myslałam,że jak pierwszy ząbek tak wymęczył malucha to i reszta także go nie oszczędzi.Na szczęście ma już kolejne 2 ząbki które wyszły bezobjawowo młody rycerz.
izka życze Tobie i jmijeczce a w sumie to dzieciaczką bezbolesnego ząbkowania ;D
Aj gdyby się dało to pocierpiałybysmy za te kruszynki nasze...

Pozdrawiamy ciePPPlusio ;o)

katarina32 (offline)

14-01-2010 10:46:52

edzia23
mamy ząbka radość mam nadzieję,że inne "wyklują się już łatwiej winking smiley

W takim razie gratuluję!
My mamy to już za sobą, ale pamiętam że mała również borykała się z gorączką podczas wychodzenia zabków. Dodam, że dla nas pomocny w tym okresie był Ibum dla dzieci. Jest w zawiesinie o malinowym smaku, więc mała przyjmowała bez protestów. Dawaliśmy na noc i spała spokojnie. Życzę bezbolesnego wychodzenia kolejnych ząbków smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4943, Posty: 1202539, Użytkownicy: 72106.
Ostatnio dołączył/a Soniaa25.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1489.