obrzezanie

Wysłane przez alison4 

alison4 (offline)

10-10-2009 14:34:59

Stobno
Witam wszystkich hciała bym zapytać w jakim wieku najlepiej obrzezać chłopca? Czy ktoś z was to przechodził i jak to wyglądało mój Wojtek ma 4 miesiące i chcę to zrobić ze względów higienicznych proszę o podpowiedź kiedy zabieg mu wykonać za wszystkie posty z góry dziękuję

alison

Sympatyczna (offline)

10-10-2009 14:44:35

nie wiem nawet, czy taki zabieg wykonuje się u nas "na życzenie"...

zapytałabym - po co ?? chyba, że względy kulturowo-wyznaniowe dyktują taką decyzję...

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

alison4 (offline)

10-10-2009 17:50:39

Stobno
Witam jestem wychowana w stanach i stąd postanowienie jeśli możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać będę wdzięczna decyzja jest nie odwołalna i postanowiona tylko gdzie i w jakim wieku najlepiej to zrobić w stanach robią to nwet pielęgniarki

alison

alison4 (offline)

10-10-2009 17:51:38

Stobno
pozatym higiena takiego chłopca jest zupełnie inna i jest z nim o wiele mniej klopotów

alison

ptysiowa_mama (offline)

10-10-2009 18:13:04

Warszawa
W Europie obrzezanie chłopców stosuje się sporadycznie (poza oczywiście religijnymi społecznościami). Wiem, że w Polsce takie zabiegi - ale u dorosłych - wykonują placówki prywatne specjalizujące się w chirurgii plastycznej. Nie sądzę jednak, żeby miały w ofercie coś, czego szukasz.

alison4 (offline)

10-10-2009 18:16:07

Stobno
Czyli wychodzi na to że chyba długo kogoś poszukam a może możesz podpowiedzieć gdzie mogła bym się popytać? jestem na niego zdecydowana i naprawdę szukam lekarza lub pielęgniarki która u synka napletek usunie

alison

malgorzatap (offline)

12-10-2009 22:46:55

Hjørring
poszukaj prywatnie urologa

[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

alison4 (offline)

13-10-2009 20:29:53

Stobno
a może możesz kogoś polecić?

alison

malgorzatap (offline)

13-10-2009 22:04:21

Hjørring
niestety od kilku lat nie mieszkam w Polsce

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

alison4 (offline)

15-10-2009 20:46:09

Stobno
a ty swoich chłopców obrzezałaś? jeśli mogę spytać narazie nigdzie się niczego nie dowiedziałam ale jak tylko znajdę lekarza to decyzję już podjełam pozdrawiam

alison
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5136, Posty: 1268531, Użytkownicy: 72659.
Ostatnio dołączył/a GlamKids.

Statystyki tego forum
Wątki: 80, Posty: 1505.