obrzezanie

Wysłane przez alison4 

alison4 (offline)

10-10-2009 14:34:59

Stobno
Witam wszystkich hciała bym zapytać w jakim wieku najlepiej obrzezać chłopca? Czy ktoś z was to przechodził i jak to wyglądało mój Wojtek ma 4 miesiące i chcę to zrobić ze względów higienicznych proszę o podpowiedź kiedy zabieg mu wykonać za wszystkie posty z góry dziękuję

alison

Sympatyczna (offline)

10-10-2009 14:44:35

nie wiem nawet, czy taki zabieg wykonuje się u nas "na życzenie"...

zapytałabym - po co ?? chyba, że względy kulturowo-wyznaniowe dyktują taką decyzję...

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

alison4 (offline)

10-10-2009 17:50:39

Stobno
Witam jestem wychowana w stanach i stąd postanowienie jeśli możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać będę wdzięczna decyzja jest nie odwołalna i postanowiona tylko gdzie i w jakim wieku najlepiej to zrobić w stanach robią to nwet pielęgniarki

alison

alison4 (offline)

10-10-2009 17:51:38

Stobno
pozatym higiena takiego chłopca jest zupełnie inna i jest z nim o wiele mniej klopotów

alison

ptysiowa_mama (offline)

10-10-2009 18:13:04

Warszawa
W Europie obrzezanie chłopców stosuje się sporadycznie (poza oczywiście religijnymi społecznościami). Wiem, że w Polsce takie zabiegi - ale u dorosłych - wykonują placówki prywatne specjalizujące się w chirurgii plastycznej. Nie sądzę jednak, żeby miały w ofercie coś, czego szukasz.

alison4 (offline)

10-10-2009 18:16:07

Stobno
Czyli wychodzi na to że chyba długo kogoś poszukam a może możesz podpowiedzieć gdzie mogła bym się popytać? jestem na niego zdecydowana i naprawdę szukam lekarza lub pielęgniarki która u synka napletek usunie

alison

malgorzatap (offline)

12-10-2009 22:46:55

Hjørring
poszukaj prywatnie urologa

[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

alison4 (offline)

13-10-2009 20:29:53

Stobno
a może możesz kogoś polecić?

alison

malgorzatap (offline)

13-10-2009 22:04:21

Hjørring
niestety od kilku lat nie mieszkam w Polsce

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

alison4 (offline)

15-10-2009 20:46:09

Stobno
a ty swoich chłopców obrzezałaś? jeśli mogę spytać narazie nigdzie się niczego nie dowiedziałam ale jak tylko znajdę lekarza to decyzję już podjełam pozdrawiam

alison
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5086, Posty: 1251567, Użytkownicy: 72491.
Ostatnio dołączył/a Pancia_Ewa.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1493.