Viburcol nadal na receptę?

Wysłane przez kokolina 

kokolina (offline)

11-05-2014 20:55:58

Radom
Jakiś czas temu chciałam kupić maluchowi czopki viburcol, bo wyżynał mu się boleśnie pierwszy ząbek. I ku mojemu zdziwieniu pani w aptece poprosiła mnie o receptę. Przy pierwszym dziecku viburcol kupowałam bez recepty i nikt nie robił problemu. W końcu go nie kupiłam, wziełam tylko żel na ząbkowanie, który swoją drogą niewiele pomógł. Teraz wychodza nam trójki, chyba najgorsze zęby i synek znowu jest bardzo niespokojny. Nie wiecie, czy viburcol nadal jest na receptę?

myszta (offline)

12-05-2014 18:07:04

Kraków
Teraz nie jest na receptę. Ale wiem, że jeszcze jakiś czas temu, mimo, że jest to lek homeopatyczny i ziołowy trzeba było mieć na niego receptę. Z jakiego powodu nie wiem. Może dlatego, że lepiej się sprzedawał niż te droższe reklamowane, bo był i jest po prostu dobry.

ewa1989m (offline)

17-03-2015 22:11:11

Biczyce Górne
Mamamisia zaskoczylas mnie tym ze te czopki sa w plynie bo pytalam w aptece cY te czopki sa moze w plynie bo lepiej jest podac dziecku w nocy w plynie niz rozbierac zeby wlozyc czopek, to powiedziala ze tylko w czopkach. Mi pierwszy raz doktorka przepisla synkowi jak mial strasznr kolki zeby mu podac ak juz strasznie placze, potem przy zabkowaniu czasem podalam i jestem z nich zadowolona:-)

mamusia111 (offline)

24-07-2016 17:11:29

Książęcy Las
Ja kupowałam bez recepty...

sylwia_kruk30 (offline)

12-02-2017 18:23:56

Neverland
Aktualnie kupuję Viburcol bez recepty, aczkolwiek kilka lat temu, kiedy mój pierwszy syn był niemowlakiem musiałam mieć na te czopki receptę. Jeden z nielicznych leków, który pomaga. Dzięki Viburcolowi moje dzieci dzielnie znosiły wyrzynające się zęby, stany po szczepieniach czy po prosru infekcje przebiegajce z gorączką.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1235718, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1491.