Mamusie karmiące piersią karmienie piersią

Wysłane przez sophisticatedmada 

sophisticatedmada (offline)

22-11-2013 20:16:47

Mielec
a no to pewnie, choć znajoma chrzciła zimą córkę i była tak naubierana pod sukieneczką, że wcale nie zmarzła w kościele smiling smiley
wiem jak to jest, gdy piersi się proszą winking smiley a bobo śpi smacznie
karmienie piersią:bebe:

[link widoczny po zalogowaniu]

"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

serene5 (offline)

26-11-2013 17:59:42

Świętochłowice
Coś nikt nie chce się dzielić wrażeniami i ewentualnymi problemami związanym z karmieniem piersią winking smiley

joasia30 (offline)

26-11-2013 22:25:16

Puck
Witajcie mamy smiling smiley
Jestem mama która karmiła piersią przez 2 lata i 30 dni grinning smiley mój synek wychowuje się bez smoczka i bez butelki smiling smiley Bywało ciężko ale z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona z tego że tak długo udało nam się karmić (synek pewnie ciągnął by dalej cyca ale to już byłaby przesada smiling smiley) Jeśli macie jakieś pytania chętnie podzielę się doświadczeniem (w miarę możliwości winking smiley). Pozdrawiam

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

10-12-2013 18:48:36

Mielec
o witaj Joasia smiling smiley milo, ze jestes smiling smiley moj Emiś w sumie ominal etap butelki,niby umial z niej pic, ale do dzioba nie wezmie teraz jak jest bardziej kumaty hehe.
wybaczcie ze nie pisalam dlugo - awaria laptopa,na tel mi muli internet.
mamusie karmiace, lub ktore karmily piersia przybywajcie! grinning smiley

"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

agulik90 (offline)

28-01-2014 11:29:31

Ornontowice
Witajcie mamusie karmiące czy ten wątek nadal jest odwiedzany? Chciałabym o coś zapytać jest to dla mnie bardzo ważne i niepokojące.

dziadova (offline)

05-02-2014 13:15:28

Katowice
Pisz śmiało. W razie czego jesteśmy też w wątku ,,karmię piersią" smiling smiley

A ja się też przedstawię - mam na imię Natalia, a moja córeczka Zochna ssie cyca od urodzenia i jak się nasza rodzina pyta dla jaj, ile to jeszcze potrwa, mówi ,,dugo, dugo" smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 13:17 przez dziadova.

PaulinaSs (offline)

22-10-2014 09:30:33

Olkusz
Ja na początku piłam tylko i wyłącznie wode niegazowaną. Duuużo jej piłam i pokarmu duzo

PaulinaSs

ewelinkamalinka (offline)

11-03-2016 22:04:07

Poznań
Odkąd karmię piersią moje dziecko, mogę się podzielić, że zmieniłam nawyki żywieniowe i przekonałam się do zdrowej żywności! Wbrew pozorom wiele produktów wcale nie jest drogie, nie wiem czy znacie firmę vivio. Mają tam fajny wybór tych produktów i tak jak mówię- tanio!

likasia (offline)

17-03-2016 14:42:42

Kolonia Zygmunt
Co to za pomysł z tą wodą niegazowaną? LOL A znacie jakieś inne sposoby na zwiększenie pokarmu w piersiach ? karmienie piersią
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243990, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 120, Posty: 2309.