Mamusie karmiące piersią karmienie piersią

Wysłane przez sophisticatedmada 

lolitkaa (offline)

07-12-2017 15:21:07

Ja mam pytanie do kiedy karmicie piersią? I do tego czy można karmić kiedy jest się w drugiej ciąży. Moja koleżanka ma niespełna roczną córeczkę i jest teraz w 3 miesiącu ciąży. Małą jeszcze dokarmia piersią przed spaniem. Łatwiej i szybciej mała zasypia, ale wczoraj mjoa inna znajoma zasugerowała, że kobiety w ciąży nie powinny karmić piersią. Czy to jest prawda??

lolitkaa (offline)

07-12-2017 15:21:44

Ja mam pytanie do kiedy karmicie piersią? I do tego czy można karmić kiedy jest się w drugiej ciąży. Moja koleżanka ma niespełna roczną córeczkę i jest teraz w 3 miesiącu ciąży. Małą jeszcze dokarmia piersią przed spaniem. Łatwiej i szybciej mała zasypia, ale wczoraj moja inna znajoma zasugerowała, że kobiety w ciąży nie powinny karmić piersią. Czy to jest prawda??

jarzebina (offline)

30-01-2018 22:35:38

Leszno
Można karmić, nie ma przeciwwskazań. Poszukaj w necie na forach mnóstwo jest takich mam. Ja karmiłam ponad 2 lata.

placuszeek (offline)

27-02-2018 10:47:12

ale czy kp w czasie ciąży nie wyczerpuje za nadto kobiety i czy płod będzie się dobrze rozwijać?

atepe (offline)

27-02-2018 10:53:39

Gdańsk
Nie wydaje mi się żeby było to rozsądne rozwiązanie , z jednej strony ciało kobiety musi zapewnić prawidłowy rozwój dla płodu a z drugiej jeszcze produkcja mleka, nie lepiej przejść na mm.

placuszeek (offline)

27-02-2018 11:05:08

atepe
Nie wydaje mi się żeby było to rozsądne rozwiązanie , z jednej strony ciało kobiety musi zapewnić prawidłowy rozwój dla płodu a z drugiej jeszcze produkcja mleka, nie lepiej przejść na mm.

według mnie jeśli kobieta w ciązy normalnie produkuje mleko to nie powinna rezygnować z kp, oczywiście musi bardziej dbać o siebie i swoje potomstwo, szczególnie o to nie narodzone

placuszeek (offline)

27-02-2018 12:48:35

Ja juz przekazałam swojej połoznej informacje nt. akcji: [link widoczny po zalogowaniu].
Myslę że na odświeżenie i poszerzenie wiedzy nigdy nie jest za późnosmiling smiley

mishka (offline)

27-02-2018 12:57:25

Gdańsk
lolitkaa
Ja mam pytanie do kiedy karmicie piersią? I do tego czy można karmić kiedy jest się w drugiej ciąży. Moja koleżanka ma niespełna roczną córeczkę i jest teraz w 3 miesiącu ciąży. Małą jeszcze dokarmia piersią przed spaniem. Łatwiej i szybciej mała zasypia, ale wczoraj moja inna znajoma zasugerowała, że kobiety w ciąży nie powinny karmić piersią. Czy to jest prawda??

myślę że można kp, jeśli sama zainteresowana jest na tak, ale powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, bo przecież ma juz teraz dwoje dzieci smiling smiley

julia_niem (offline)

28-02-2018 11:55:06

moim zdaniem kobieta w ciąży i jednocześnie karmiąca sama instynktownie czuje co jest dla niej i jej dziecka dobre. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek watpliwości to powinna skontaktować sie z połozną która pomoże jej podjąć właściwą decyzję.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243990, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 120, Posty: 2309.