jakie mleko modyfikowane??

Wysłane przez kasienkaskibinska 

kawula (offline)

14-12-2016 11:21:48

Kunice Żarskie
My jechałyśmy na [link widoczny po zalogowaniu] niemal od samego początku, ale testowałyśmy różne rodzaje, pierwsze mleko, które kupiłam nie smakowało małej, dopiero drugie zaakceptowała winking smiley

mamusia111 (offline)

23-01-2017 09:36:13

Książęcy Las
Enfamil i Humana mają dość dobre składy, ale najważniejsze, aby dziecko zaakceptowało dane mleczko i czuło się po nim dobrze. Ja chciałam podawać Enfamil, ale moja córka miała odruch wymiotny od samego zapachu! Za to Bebiko jej smakowało i nie miała nigdy po nim brzuszkowych problemów.

kinia_rogacz (offline)

03-03-2017 12:07:43

Swego czasu zrobiłam sobie małe rozeznanie wśród mlek i niestety, w składzie większości jest olej palmowy, sztuczne skłodziki, maltodekstryna... Ja też szybko musiałam syna od piersi odstawić, dlatego szukałam czegoś o dobrym skłądzie, lekkostrawnego i okazało się, że na rynku jest mleko modyfikowane kozie, moj strzał w dziesiątkę, idealny skład, łagodny smak, polecam Capicare,
na mleku nie można oszczędzać, to podstawa jadłospisu naszych skarbów!

tasminkana44 (offline)

30-03-2018 12:04:13

Ja długo szukałam odpowiedniego mleka dla swojej córki. W końcu zdecydowałam się karmić ją mlekiem Humana 2. Mleko to ma bardzo dobry skład i jest bezpieczne dla dzieci. U nas stanowi ono uzupełnienie podstawowego karmienia piersią, a z czasem pewnie mała przejdzie tylko na nnie

Mamikaemika (offline)

21-05-2018 17:46:26

Węgorzewo
Mojego syna dokarmiam sztucznym mlekiem, tak pół na pół (wiele przetestowaliśmy, zanim trafiliśmy na odpowiednie i w dodatku zaczęłam stosować suplementy na laktację, więc na szczęście mogę jeszcze pokarmić piersiąsmiling smiley)

MamaLena (offline)

04-07-2018 21:35:16

Świetne są produkty na bazie mleka koziego. Jest dużo łagodniejsze od mm na mleku krowim. Świetnie się sprawdza właśnie u maluchów które cierpią na wzdęcia, zaparcia, kolki i całe to brzuszkowe zło. Ja niestety za późno się o nim dowiedziałam i mój maluch miał mleko bezbiałkowe. Oczywiście nic straconego bo wyszły również kaszki na mleku kozim Caprima już od 4 miesiąca. One akurat pomogły nam w zaparciach. Może je dostać w aptece internetowej w super cenie więc zamieszczam linka może komuś się przyda :-)
[link widoczny po zalogowaniu]

kruchakrowka (offline)

11-09-2019 23:19:58

Gdzie kupujecie mleko dla dzieci? ja kupowałam niedawno w aptece DOZ bardzo dobrej cenie bebilon pronutura nie jest łatwo kupić tak od ręki stacjonarnie a w tej aptece udało się na miejscu dostać i to w fajnej cenie

Hienka (offline)

09-06-2020 16:53:44

Żarów
Również kupuję Bebilon stacjonarnie w doz, cena bardzo atrakcyjna.

marlena09 (offline)

02-07-2020 20:06:40

Warszawa
Drogie mamy, a słyszałyście o czymś takim jak [link widoczny po zalogowaniu]?
Czy któraś z Was wprowadza to w żywieniu maluszka?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312289, Użytkownicy: 73049.
Ostatnio dołączył/a Kamilla36.

Statystyki tego forum
Wątki: 123, Posty: 2332.