Mleko Bebiko Pro+ 2

Wysłane przez jowant 

jowant (offline)

15-07-2018 20:08:49

Grubale
Razem z synkiem bierzemy udział w testowaniu mleka Bebiko Pro+ 2 i chciałabym podzielić się z innymi mamami swoimi spostrzeżeniami ☺

Pierwsze wrażenia odnośnie opakowania bardzo pozytywne. Ekskluzywne, jasne, ze złotymi elementami bardzo mi się spodobało, niewątpliwie przyciąga wzrok i wywołuje odczucie, że mamy do czynienia z produktem naprawdę wyjątkowym. W sumie mleczko dla dziecka powinno być takim właśnie produktem ☺ Jak powszechnie wiadomo najlepsze od mamy, jednak z różnych względów nie zawsze pomimo chęci możemy karmić piersią. I wtedy pojawia się trudny wybór.

Bebiko Pro+ 2 zawiera unikalną formułę NutriFlor Pro+ czyli połączenie procesu inspirowanego naturalnym zjawiskiem fermentacji mlekowego LACTOFIDUS z błonnikiem GOS/FOS. Zawiera również niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych Omega 3 (ALA), a także wapń, witaminę D czy żelazo. Bardzo ważne jest również to, że nie pieni się tak jak standardowe Bebiko, choć również jest delikatnie słodkie, co sprawia, że dzieci chętnie będą je piły. U naszego synka nie spowodował żadnych problemów z brzuszkiem, myślę, że produkt warty jest polecenia i wypróbowania.

Wiktoria86 (offline)

17-07-2018 16:56:25

Grabia Pierwsza
Obecnie z moją córeczką testujemy mleko Bebiko 2 pro+ w projekcie trnd. Mleko ma bardzo ładne opakowanie i bardzo posmakowało mojej córeczce. Odkąd podałam mojej córeczce mleko Bebiko 2 pro+ zaczęła sama sobie trzymać buteleczkę, co bardzo ułatwiło mi życie.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4829, Posty: 1173619, Użytkownicy: 71554.
Ostatnio dołączył/a marcowamama.

Statystyki tego forum
Wątki: 117, Posty: 2289.