Jaki laktator wybrać?

Wysłane przez Habisa 

Habisa (offline)

16-10-2015 15:09:29

Witam wszystkie mamy. smiling smiley Mój 4-miesięczny Wojtuś nie chce pić mojego mleka z piersi. Próbowałam już na różne sposoby go przekonać, ale raczej nie przynosi to pozytywnych rezultatów. sad smiley Zdecydowałam się na zakup laktatora, tylko zastanawiam się jaki najlepiej wybrać. Jakich Wy używacie?

laska (offline)

13-11-2015 00:08:22

pomorze
O laktatorach możesz tutaj poczytać smiling smiley
[ebobas.pl]

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-13 00:08 przez laska.

dolga (offline)

19-11-2015 11:02:23

Nożewo
A ja mogę Ci polecić laktator LOVI Prolactis, który zawiera w sobie laktator ręczny i elektryczny. Zapewne będziesz często ściągać pokarm, więc potrzebna jest Ci wygoda, a tutaj ściągniesz szybciutko pokarm i bez żadnego bólu. Do tego zapiszesz sobie czas odciągania, co przy natłoku obowiązków, jest ważne, bo różnie to z naszą pamięcią. Można sobie też wyregulować siłę ssania. Posiada nakładki masujące i kilka opcji ładowania, a przy okazji ładnie zapakowany w kuferku z praktycznymi przegródkami.

MatkaAgatka (offline)

20-11-2015 16:07:47

Ruda Śląska
Ja używam laktatora firmy Lovi. Jego wielką zaletą jest to że bezboleśnie i szybko odciąga pokarm co pewnie jest dla Ciebie ważne skoro nie możesz karmić piersią. Ma możliwość przejścia z elektronicznego na ręczny – przydatne podczas podroży gdy nie ma baterii pod ręką lub gdy maluch śpismiling smiley Dla mnie ważne było również to, że można go zaprogramować „pod siebie” – zapamiętuje rytm i siłę ssania przez co nie trzeba za każdym razem go ustawiać. Jest drogi ale naprawę wart swojej cenysmiling smiley Polecamsmiling smiley

Habisa (offline)

23-11-2015 10:23:01

Ja używałam laktatora ręcznego i dość dobrze spełniał swoje zadanie. Produkty tej firmy są wysokiej jakości, ale w dość przystępnych cenach. Moim zdaniem warto w nie zainwestować.

adamos (offline)

30-11-2015 14:33:34

Ja na początku używałam ręcznego AVENT teraz małe mają 3 mce a ja używam elektrycznego canpol babies. Polecam jest cichy i dokładny

eklerek (offline)

26-04-2016 15:28:01

Poznań
Ja też miałam laktator Lakta Mila. smiling smiley Całkiem dobrze go wspominam, bo na poczatku strasznie się obawiałam, że będzie to niekomfortowe. Nie było źle, naprawdę. smiling smiley

mamusia111 (offline)

23-01-2017 09:51:25

Książęcy Las
Przede wszystkim się nie przejmuj - niektóre dzieci tak mają smiling smiley Super, że zależy Ci na karmieniu Twoim mleczkiem. Ja miałam laktator Chicco Natural Feeling, używałam go, gdy np. wychodziłam gdzieś wieczorem albo wróciłam do treningów i wtedy tatuś usypiał córkę smiling smiley Bardzo go polecam, bo jest delikatny dla piersi, poręczny, a rączkę naciska się delikatnie, a laktator ssie stałym tempem (w niektórych latkatorach po kilku minutach już ręka nie ma siły!)

erzsebet (offline)

23-01-2017 23:49:53

Kraków
Ja polecam laktator ręczny Medela. Byłam z niego bardzo zadowolona. Dobrze odciąga pokarm.

AnimaVilis (offline)

27-03-2017 18:46:27

Gliwice
U nas sprawdza się laktator ręczny-elektryczny do niczego...

Prosimy o kliknięcia:

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4485, Posty: 1122438, Użytkownicy: 69468.
Ostatnio dołączył/a atylmann.

Statystyki tego forum
Wątki: 116, Posty: 2383.