co z terminem

Wysłane przez aqusia0904 

aqusia0904 (offline)

11-10-2011 20:45:43

Świętochłowice
hej dziewczyny czy miał ktos z was taka sytuacje jestem w ciazy ostatnia miesiaczke miałam 3 sierpnia i ginekolog w ksiązeczce napisał mi 9tc
24 sierpnia miałam plamienia bardzo ciemne plamienia wygladało to tez jak miesiaczka tylko bardziej skapa i ciemnego koloru z usg dzidzius wyglada na 6 tydzien ciązy wszystko rozwija sie prawidłowo i lekarz powiedział ze za trzy tygodnie na usg dokładnie wymierzy fasoleczke i wszystko bedzie wiadomo który to tydzien ja wnioskuje ze zaszłam w ciaże dopiero po tych plamieniach wiec czemu lekarze zawsze licza od miesiaczki ostatniej jak to w koncu faktycznie wygląda jest to moja trzecia ciąża wiec troche sie tym martwie moze któras z wa rozwieje moje wątpliwości z góry dziekuje

mama_to_be (offline)

14-10-2011 13:55:01

Bydgoszcz
Hej smiling smiley Liczenie od 1 dnia ostatniej miesiączki to tzw. reguła Naegelego. Lekarze obliczają wiek ciąży w ten sposób, bo to pewniejsze niż określanie momentu zapłodnienia, którego często kobiety nie są w stanie dokładnie określić. Jeżeli jesteś pewna, że 3 sierpnia miałaś miesiączkę, to pewnie po niej zaszłaś w ciążę przy kolejnej owulacji. Może plamienie miało związek z zagnieżdżaniem się zarodka? Wiem, że możliwe jest krwawienie podobne do miesiączki tylko delikatniejsze w dniu planowanej miesiączki, po tym jak kobieta zaszła już w ciążę. Chyba jedyne co możesz zrobić to omówić wszystko z ginekologiem,również te różnice w USG a wyliczonym tygodniem ciąży. Najwazniejsze, że dzieciątko dobrze się rozwija. Powodzenia!!!! I wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5084, Posty: 1250627, Użytkownicy: 72480.
Ostatnio dołączył/a bigerkinder.

Statystyki tego forum
Wątki: 244, Posty: 2629.