CZY TO JEDNAK MOZE BYC CIAZA? PROSZE O OPINIE MAM

Wysłane przez juliamalopolskie 

juliamalopolskie (offline)

18-08-2011 15:57:01

Kraków
Hej dziewczyny kochane !
Mam 20 lat i mój okres spóźnia się już prawie 11 dzień. Bardzo bym chciała być w ciąży ! Bardzo! Zawsze miałam go co 28 , 29 dni . Więc raczej regularnie.
Okres powinnam dostać 8 sierpnia i do dziś go nie mam .
Bolą mnie piersi z boku i są takie "ciężkie" , dziś rano bolały mnie z godzinę jajniki tak jakbym nie troszkę kuły , strasznie się pocę, oraz wyszło mi troszkę syfków jakoś wcześniej ich nie miałam oraz pobolewał mnie kręgosłup tak w okolicach dolnych.
Kochałam się z mężem tak , że troszkę zostawił we mnie tylko po spojrzeniu w kalendarzyk były to dni nie płodne przed okresem.
Czy jest możliwość , aby była to ciąża czy może tylko opóźnienie okresu ? Niczym się nie stresowałam , nie wysilałam fizycznie , ani nie zmieniałam klimatu oraz nie przeżywałam jakiś uniesień emocjonalnych.
Nie pracuje więc nie przemęczam się znacznie niczym.
Bardzo proszę o odpowiedź bardziej obeznane kobietki , bądź już mamusie . Dziękuje bardzo i Was wszystkie gorąco pozdrawiam . Hej !
Dodam jeszcze , że mam sporo wodnnistego śluzu a temperatura w pochwie to 37,5 stopnia.
Test wyszedl negatywnie

lora (offline)

18-08-2011 16:05:01

Warszawa
Witam,
Myślę,że dla pewności zrobiłabym jeszcze jeden test innej firmy.
Pozdrawiam.

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

18-08-2011 17:01:11

Łomianki / Warszawa
najlepiej dla pewności zobaczyć się z ginekologiem który skieruje Cię na badania krwi pod względem ciąży i będziesz mieć pewność wtedy

Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

lora (offline)

18-08-2011 19:13:44

Warszawa
Ginekolog w moim 2 tygodniu kazał poczekać 3 tygodnie,aby móc stwierdzić ciążę(wcześniej się nie da),badanie krwi można zrobić w pierwszych tygodniach, podwyższone hcg może świadczyć o czymś innym.
W moim przypadku test ciążowy jeden i drugi wykazał ciąże już na przełomie1-2 tygodnia ,a ginekolog potwierdził w 6.A w 9 już miałam zdjęcie USG maluszkasmiling smiley.

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-18 19:36 przez lora.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312105, Użytkownicy: 73048.
Ostatnio dołączył/a joaska1808.

Statystyki tego forum
Wątki: 248, Posty: 2652.