Przesądy na temat ciąży - wasze zdanie

Wysłane przez Molly 

catrinka (offline)

26-11-2012 13:21:04

Godziesze Małe
Oj Kochana współczuję takich sytuacji. U mnie też oczywiście tak było. Sama w to nie wierzę i tak jak Ty nie chciałam rzucać się w wir zakupów z ogromnym brzuchem i debetem na koncie. Już od pierwszych dni poczęcia szukałam ciuszków i akcesoriów dla Nikosia. Wielokrotnie spotykałam się z zarzutami, że przez swoją głupotę mogę zabić dziecko. Tylko ciekawe w jaki sposób?? Grzecznie odpowiadałam, ze dziękuję za radę, ale pozostanę przy swoim i temat szybko się zakończył. Przy drugiej ciąży osoby, które najwięcej czasu spędziły na marudzenie i zwracanie uwagi pierwsze przyszły z podarunkami

Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

Asia_T88 (offline)

18-07-2013 21:56:08

Kraków
Można się pośmiać czytając to wszystko smiling smiley
Ja wierzę tylko w to że nie wolno rąk do góry podnosić (okien myć itp) choć nie wiem dlaczego tak jest.

Jestem w 18 tygodniu ciąży i każdy mówi mi co innego, jedni że wygląda na chłopaka a inni,że dziewczynka.
Ostatnio tylko usłyszałam,że jak lubie mięso to na dziewczynke tongue sticking out smiley

Sama nie wiem co to będzie, myśle że nie długo będzie wiadomo co i jak bo jak narazie nie chce się pokazać tongue sticking out smiley

Pozdrawiam

FantastycznaMama (offline)

18-10-2013 12:59:42

Legionowo
Moja koleżanka wierzy, że jak "coś" się wydarzy w poniedziałek, tak będzie miała cały tydzień. Np. jeśli w poniedziałek ma niespodziewanych gości, to jest przekonana, że jeszcze w tygodniu ktoś do niej przyjdzie bez uprzedzenia. Jeśli wbrew przesądowi już żadni goście się u mojej koleżanki nie pojawią, ona zapomina, że przesąd się nie sprawdził grinning smiley Jeśli jednak przypadkiem ktoś jeszcze złoży jej niespodziewaną wizytę... oj, wtedy o tym pamięta i jeszcze bardziej utwierdza się w swoich przekonaniach! grinning smiley Tak oto działają przesądy winking smiley Ja w to nie wierzę! winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 13:02 przez FantastycznaMama.

kajtka (offline)

14-11-2013 12:12:33

Białystok
nie wierzę w przesądy. Ale co roku 13stego w piątek zamiast pecha mam szczęście smiling smiley więc moze na mnie działają odwrotnie ;-)

bajaderka77 (offline)

15-12-2013 16:40:07

Warszawa
to wszystko to wierutne bzdury. jak nie było nauki, to były wierzenia przesądy i magia. i rozplatanie warkoczy i sznurowadel i otweiranie okna żeby lepiej otworzyć dziecku drogę. głupota. nie słuchać tych, co tak mówią smiling smiley

grisham (offline)

20-12-2013 18:57:47

Białystok
Anula25 połowy nawet nie słyszałam, ale prawda z tym chrztem to parodia smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5104, Posty: 1260750, Użytkownicy: 72552.
Ostatnio dołączył/a ana89_89.

Statystyki tego forum
Wątki: 245, Posty: 2634.