Mdłości

Wysłane przez white109 

white109 (offline)

30-06-2010 15:21:57

Poznan
Witam wszystkie kobiety ciężarneciążaMam do Was pytanie...JAK SOBIE RADZICIE Z MDŁOŚCIAMI?U mnie bywa tak,ze trwają przez trzy dni bez przerwy[dzień i noc]już czasami nie mam siły,a mam już w dorobku synusia,który ma 8miesięcy i jest chłonny wiecznych zabawchłopiec w łóżeczkupodczas,kiedy ja po prostu nie daję radysmutnyMoże znacie jekiś 'złoty środek'?smiling smiley

learta (offline)

30-06-2010 19:06:58

Warszawa
Do trzeciego miesiąca ciąży również męczyłam się mdłościami i nie tylko...
Mój mąż ciągle przychodził do mnie do łazienki i pytał
"jak mam Ci pomóc?? Co zrobić??"\
W żaden sposób nie mógł mi pomóc...
męczyłam się cholernie i musiałam jakoś to przejść.

white109 - a z pierwszym dzieckiem nie miałaś takich dolegliwości???

[link widoczny po zalogowaniu]

white109 (offline)

01-07-2010 20:01:51

Poznan
Ojej,to faktycznie mialaś też dramat...
Niestety z pierwszym dzieckiem mialam również mdłości,ale bywały tylko rano czasem po południu.Natomiast w tej chwili,to jakiś koszmar!Gdy dzis zapytałam lekarza czy może mi coś przepisać nawet niezaregowałconfused smiley

jmijeczka (offline)

01-07-2010 20:13:02

Wlkp
Generalnie jak sa takie mega mdlosci czasem lekarze przepisuja Torecan w czopkach.. ale .. to tylko z przepisu i pod kontrola lekarza.. mysle ze jeszcze raz powinnas go oto zapytac, a jak nie odpowie, to zapytac ponownie abys w koncu uzyskala odpowiedz!

learta (offline)

02-07-2010 08:51:50

Warszawa
White cool smiley
ja mówiłam lekarzowi, że bardzo źle się czuję, że prawie ciągle siedzę w łazience.
On mi na to odpowiedział, że im gorzej się czuje tym lepiej dla dziecka.
Nic mi nie dał. Jakoś wytrzymywałam w pracy, ale tez było ciężko.
Ale radzę Ci tak jak Jmijeczka , zapytaj się lekarza jeszcze raz.
Masz dziecko, dla którego musisz być dyspozycyjna, więc może to lekarz zrozumie.

Pozwodzenia życzę ciąża

Joanna_81 (offline)

03-07-2010 13:56:40

Kraków
Cześć Dziewczyny!
Ja naszczęście mdłości nie miałam, ale słyszałam że pomaga skórka od chleba powoli gryziona rano i woda mineralna niegazowana
z kilkoma kroplami cytryny.

Trzymajcie się jakoś smiling smiley

Alicja_26 (offline)

12-07-2010 20:24:47

Wrocław
matka dwójki dzieci poleciła mi zostawiać sobie wieczorem szklankę wody i jakieś herbatniki coby skubnąć przed wstaniem z łóżka, a z łóżka wstawać powolutku, bez gwałtownych ruchów etc...
mi się to nie przydało bo do tej pory nie miałam mdłości, a teraz mam-ale po południu albo wieczorami-a wtedy na nic herbatniki... nawet sucharki kończą w toalecie sad smiley

tajna (offline)

08-10-2010 08:31:35

Elbląg
Witajcie,
U mnie to nie są mdłości. Po prostu wymioty. Rano jak wstanę i wieczorem gdy już jestem zmęczona, wczoraj dopadły mnie także popołudniu. To już jest na prawdę męczące. Mam nadzieję, że dzidzia rzeczywiście dobrze to znosi. Staram się pić możliwie dużo wody, ale co z tego jak i tak... wizytę mam dopiero za dwa tygodnie. Sama nie wiem czy powinnam tyle czekać, czy może mój stan wymaga jakiejś interwencji...

alebazi (offline)

08-10-2010 14:29:24

Raciborz, München
dziewczyny ja nie mialam niczego takiego: zadnych mdlosci i wymiotow.
Ale w waszych przypadkach nie zapomnijcie o piciu. Potrzebujecie bardzo duzo napojow najlepiej wody czy gorzkie herbatki zeby sie organizm nie odwodnil. A dzieciaczkom nic nie bedzie. Tak to natura stworzyla.
Pozdrawiam

tajna (offline)

12-10-2010 07:57:51

Elbląg
Mam do was pytanko. Tak jak każdy poranek witałam z kibelkiem tak dzis... tylko było mi troszkę niedobrze. Nie rozumiem... nie wiem czy cieszyc sie czy niepokoić. Z jednej strony to cudownie... przypomniec sobie jak to jest jak sie czlowiek czuje.... prawie normalnie... ale z drugiej strony mam nadzieje, że to nic złego... moze ktoras z was tak miala?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5088, Posty: 1253133, Użytkownicy: 72501.
Ostatnio dołączył/a Natusia121.

Statystyki tego forum
Wątki: 244, Posty: 2630.