rozpoznanie ciąży

Wysłane przez szarlotta 

szarlotta (offline)

21-11-2017 13:20:18

Cześć
Dziwczyny,pomocy!
Zrobiłam betę i wyszło mi w pt 240, wczoraj wyszła mi 940. Wg widełek na badaniu 2/3tydz jest w przedziale mi 100 maz 5000. Z kolei 3/4tydz. od min 500 max 10000. Jak mam to odczytać? Umówiłam się do gin. teraz 24.11,jednak sama nie wiem,w którym tyg.jestem w ciązy. Okres spóźnia mi się 5 dni. Płodne dni miała od.1.11 a ostatni okres 17.10. Pomocy! Byłam 1.11 u gin.i nie widział ciąży. Miałam iść na badanie drożności jajowodów a wyszły mi 2kreski. Pomożcie w interpretacji widełek. Czy warto iść teraz do gin. i zrobić usg czy to za wcześnie?

niepewnakobieta (offline)

08-04-2018 12:45:26

Witam drogie kobietki. smiling smiley otóż mam taki problem, że ostatnio czuję się "dziwnie", inaczej niż zawsze, martwi mnie wzrost wagi, który nie wiem czy jest spowodowany moim ostatnim zamiłowaniem do macdonalda czy to coś innego. Otóż w ostatnim miesiącu przytyłam aż 6 kilo co nigdy mi się nie zdarzało, nawet gdy zmieniałam dietę na nieco mniej zdrową. Tydzień spóźnia mi się okres, a ostatni okres jaki miałam skończył się jak nigdy wymiotami i biegunką, z czego zawsze bolał mnie tylko brzuch. Dzień przed tym jak powinnam dostać okres bolał mnie brzuch tak jak zwykle przed okresem, ale okresu nie widzę już tydzień po tym feralnym dniu. Zauważyłam też, że ostatnio mam dziwne bo to skurcze nie to takie boleści w okolicach jajników i podbrzusza. Mam wrażenie, że więcej jem i czasami np ostatnio u siebie w samochodzie czuję dziwne i intensywne zapachy i o dziwo tylko ja je czuję w tym samodzie, a pasażerowie później patrzą się na mnie jak na dziwaka. No i jak żyć? Mam wrażenie, że mój brzuch jest taki twardszy lekko. Dziewczyny i doświadczone kobiety pomóżcie. Czy te objawy mogą być spowodowane ciążą? Mam dopiero 21 lat i nie mam jeszcze żadnych dzieci. Liczę na odpowiedź i rady. Buziaczki wszystkim mamom, bobasom i tym co się starają!

bejbuszek (offline)

13-04-2018 12:06:12

Gdańsk
Ja też byłam u gin w 4 tyg ciazy i nie było widac. Poszłam w 6 tyg i był juz zarodek i pieknie bilo serduszko. Poczekaj jeszcze troche smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4817, Posty: 1146105, Użytkownicy: 71068.
Ostatnio dołączył/a Evaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 2595.