2016 jestem w ciąży dołącz!!!

Wysłane przez andzelika16 

andzelika16 (offline)

26-03-2016 19:54:43

Kobylno
Witam moje kochane jestem w ciąży otwieram te temat bo może razem spędzimy te 9 miesiecy na pogaduchac wsparciu a temat sam sie rozwinie napewno każda z nas jest ciekawą osobowością i chce sie podzielić szczęściem jakie nas spotkało być mam . Jestem z opola ponad rok sie starłam o dziecko aż końcu sie udało, nie jest to moje pierwsze dziecko trzecie powiem szczerze ze poprzednie były może nie tak aż planowane ale bardzo pocieszne i myśle ze tak miało sie potoczyć moje życie. ta ciąża jest spełnieniem mojego jednego marzenie zycie moje powoli spełnia sie tak jak zawsze marzyłam o pełnej rodzinie jak z obrazka dzieci kochający mąż i własny kąt .Zawsze miałam moge napisać przygody życiowe niebyły kolorowe zawsze pod górke ale moze to opisze pożniej teraz o ciaży jest to prawdopodobnie 5/6 tydzien ziarenko malutkie do lekarza jestem umowiona 31 na wizyte juz nie moge sie doczekać a wy jak wasza ciaża przebiega ?smiling smiley

Kamelekw89 (offline)

02-06-2016 17:55:29

Poznań
Witam wszystkich smiling smiley
Aktualnie jestem w 27 tyg. To moja pierwsza ciąża o którą starałem się 4 miesiące. Mieszkam w Poznaniu.

OlaKep (offline)

02-12-2016 21:01:47

Koszalin
Hej! Ja o ciazy dowiedzialam sie w poniedzialek. Z moich wyliczen to miedzy 5a6 tygodniem. W piatek mam zamowiona wizyte u ginekologa. Staralismy sie z mezem od sierpnia. Balam sie ze nic z tego nie bedzie bo kilka razy nie mialam owulacji i po leczeniu tez nie zachodzilam. Jednego miesiaca sobie odpuscilambo meza nie bylo w moje dni plodne... Trafil widocznie idealnie, bo okres sie spoznil winking smiley Zrobilam test i oczywiscie poryczalam sie z radosci. Z objawow ktore mnie dopadly to bolace piersi i smierdzaca kawa xD

Serdecznie gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom.
Ja odezwe sie po wizycie u lekarza.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-02 21:16 przez OlaKep.

IT9w8 (offline)

17-12-2016 13:15:03

Słupca
Ja jak narazić nie mam rozstępów mimo że w 24 tyg jestem i 10 kilo na plusie.to moja 3 ciąża i w żadnej się nie pojawiły może to sprawa genów. Smaruje się tylko zwykłym kremem Nivea. Pozdrawiam was cieplutko.A jak u was z wagą?

Kaskra33 (offline)

03-05-2017 10:20:38

Stoki
Witam jestem w 12 tyg. Druga ciaza ... Pozdrawiamy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-03 10:21 przez Kaskra33.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120244, Użytkownicy: 69953.
Ostatnio dołączył/a Katrina3103.

Statystyki tego forum
Wątki: 236, Posty: 2575.