Czy w ciąży czujesz się kobieco?

Wysłane przez Mamapo30 

Mamapo30 (offline)

23-05-2015 00:18:16

Sosnówka
Ja troszkę z innej beczki. Chciałam zapytać o wasz stan emocjonalny podczas ciąży? Na ile Wy czujecie się kobieco i atrakcyjnie? U mnie ciąża jest świadoma, ale stan ten nie jest dla mnie wyjatkowy a raczej jedynym sposobem do bycia matka. Nie widze nic fajnego w tym jak zmienia sie cialo kobiety, jak przybiera na wadze (co najbardziej interesuje inne kobiety), jak walczy o brak rozstepow itp. Wiem, że pewnie zaraz zostane zlinczowana,ale ja nie doświadczam "hormonów szczescia" i zastanawiam sie czy tylko ja tak mam, czy może ta fascynacja ciaża jest naciągana? Nie chodzi mi o próżną fascynacje wyglądem, bo nie jest on najwazniejszy, tylko o to ile kobieta musi znieść w ciąży i ile wysilku trzeba wlożyć by powrocić do formy po niej.
Czy tylko ja tak mam?

emreisa (offline)

05-06-2015 11:06:35

Ciąża to wcale nie jest taki wspaniały, błogosławiony stan, jak nam to próbują wciskać matki. Mdłości, rozstępy, bóle pleców, spuchnięte łydki, problemy z trzymaniem moczu i mnóstwo innych okropnych dolegliwości to normalka, ale zwyczajnie nie wypada o tym mówić, tak samo jak o bolesnych porodach czy o tym, że wychowanie dziecka to droga przez mękę 24h/7. Gdyby wszyscy rozpowiadali na lewo i prawo jak naprawdę wygląda ciąża i macierzyństwo, to pewnie mniej kobiet by się decydowało na dzieci tongue sticking out smiley

mile90 (offline)

09-06-2015 11:26:28

Warszawa
Ja się na razie nie czuję (jeszczewinking smiley jak słonica więc jest ok, mam nadzieję, że nie roztyję się za bardzo i papram się balsamem chociaz tego nie znosze w nadziei, że rozstępy mnie ominą, ale...co będzie to będzie dostosuję się do zmian.
Ja mam takie zdanie, życie, żeby miało sens to musi być dla innych (rodziny, przyjaciół itd.) od leżenia, przyjemności i pachnienia i bycia pięknym wyłącznie ja bym szczęśliwa nie była. No może na początku bo to fajnie łatwo, ale wreszcie by mnie pustka dopadła i tak smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1242581, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 244, Posty: 2627.