Witaminy

Wysłane przez kum_pela 

jarzebina (offline)

16-08-2018 11:21:36

Leszno
Mollers mama są bardzo dobre, mają skład rekomendowany przez PTG, kwas foliowy, kwasy DHA, witamina D, żelazo, jod i magnez.

entofa (offline)

07-09-2018 15:59:09

Letnica
Zdecydowanie nie powinno się brać niczego, jeśli lekarz zalecał skupić się jedynie na diecie i nie suplementować. Ja rozumiem, że przyszła mama martwi się o rozwój swojego dziecka, ale przez nieodpowiedni osąd może mu tylko zaszkodzić. Dlatego chyba lepiej słuchać się lekarza, co?

Masz problematyczne owłosienie? Skorzystaj z depilacji laserowej Vectus - [link widoczny po zalogowaniu]

kinga36 (offline)

09-09-2018 22:46:39

Cieszyn
Polecam witaminki Symvital Mama - mają kròtki skład wg zaleceń PTG ( kwas foliowy, żelazo, magnez, jod, dha 600mg i wit. D) i super cenę ok 31zł/miesiąc. Po 12 tyg mi gin kazał zamienić kwas foliowy na takie z dha i po poròwnaniu składu i cen wybrałam te. Pan Tabletka bardzo pomògł.

[link widoczny po zalogowaniu]

ewa_demianiuk (offline)

10-09-2018 17:14:09

Mi lekarz polecił Mollers Mama - są rekomendowane przez PTG, więc skład jest krótki i tylko to co niezbędne w zalecanych ilościach. Dobrze się po nich czułam.

kinga36 (offline)

10-09-2018 17:50:06

Cieszyn
Ja też się dobrze czuję ale koniecznie musze wziąc w czasie lub bezpośrednio po posiłku, bo na początku mi się odbijało po nich... mollers mama widzę mają porównywalny krótki rekomendowany skład jak symvital mama, ale wychodzą drożej a jak drożej to po co przepłacać. Poza tym starczają na 28 dni a symvital 60 kapsułek (też dwie dziennie) na 30 dni. Mi lekarz polecał Pregnę plus i do tego jeszcze tą z dha -2 opakowania/mies (razem koszt miesięczny ok 70zł, dlatego poszukałam alternatywy). To pewnie za darmową teczkę na dokumenty ciążowe która dostałam gratis na wizycie, a gin nie wiem - może wycieczkę dostał za polecanie.. ;-)

ewa_demianiuk (offline)

10-09-2018 18:15:37

Diabeł tkwi w szczegółachwinking smiley W Twoich witaminach jest np tlenek magnezu - jego wchłanialność jest na poziomie kilku procent, więc to tak, jak byś w ogóle go nie brała. Pan Tabletka o tym pisał.
No i co jest dla mnie ważne - moje witaminy nie odbijają się rybą. Kilku już próbowałam i to są pierwsze, gdzie nie ma tego efektu. Także rozważ jeszcze zmianęwinking smiley

kinga36 (offline)

11-09-2018 19:32:49

Cieszyn
Zagryzam czekoladą, najczęściej gorzką, kilkoma kostkami i wtedy się uzupełniam i magnez i mi się nie odbija Cool

kruchakrowka (offline)

18-09-2018 22:02:51

mój ginekolog był jak najbardziej za mama dha premium, skład maą bardzo dobry, krótki ale wszystko to co powinno być. Bardzo dużo dha, które najciężej by mi było przyjąć w ciązy bo ryb prawie w ogóle nie jem, a w ciązy to jeszcze się zwiększa zapotrzebowanie na dha, sama dieta nistety to za mało

ewa_demianiuk (offline)

19-09-2018 12:58:50

kinga36
Zagryzam czekoladą, najczęściej gorzką, kilkoma kostkami i wtedy się uzupełniam i magnez i mi się nie odbija Cool

Haha, wymówka by zjeść czekoladę dobrasmiling smiley
Ja tam biorę mollersowe witaminy a czekoladę jem tak po prostusmiling smiley

ewel89 (offline)

06-10-2018 17:45:52

Lublin
ja od początku miałam przypisany folik, duphastan, luteine, kwasy dha omegamed, a typowych witamin to nie. Wyniki miałam dobre, czułam sie w miare ok, wiec powiedziała lekarka że nic innego nie ma sensu
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4873, Posty: 1183495, Użytkownicy: 71870.
Ostatnio dołączył/a byku0493.

Statystyki tego forum
Wątki: 241, Posty: 2620.