Bromergon, prolaktynemia

Wysłane przez MeggiGirl 

MeggiGirl (offline)

19-11-2017 16:36:53

Od pewnego czasu zmagam się z prolaktynemią. W sierpniu zaczęłam brać leki, w październiku wyniki były gorsze. Teraz biorę więcej leków, czekam na kolejną miesiączkę, żeby zrobić badania podczas brania leków. Czy któraś z Was miała prolaktynemię? Nie zostały mi zlecone żadne inne badania poza prolaktyną i progesteronem. Progesteron w normie. Bardzo chciałabym zajść w ciążę... Czy komuś się to udało podczas prolaktynemii?

Kokoszka88 (offline)

23-11-2018 12:35:08

Grabowiec
Sama kuracja farmakologiczna powinna przynieś zadowalające rezultaty zwłaszcza, że progesteron masz w normie. Ja sama nie miałam takiego problemu podczas starań o dziecko, ale moja przyjaciółka tak, i lekarstwa przyniosły rezultat i dziś jest szczęśliwą mamą. Pamiętam, że oprócz przyjmowania różnych hormonalnych tabletek, kupiła sobie komputer cyklu myway. Kupiła go na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Komputer precyzyjnie wyznaczał jej dni płodne i dzień owulacji oraz badał poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Czyli parametry kluczowe podczas starań o dzidziusia. Dzisiaj stosuje go jako wspomagające urządzenie w antykoncepcji mechanicznej.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5007, Posty: 1210312, Użytkownicy: 72204.
Ostatnio dołączył/a benedykta78.

Statystyki tego forum
Wątki: 40, Posty: 342.