Testy owulacyjne

Wysłane przez Nieoczekiwana 

Nieoczekiwana (offline)

09-10-2017 20:27:22

Suchostrzygi
Cześć dziewczyny smiling smiley
Zaczęliśmy z mężem starania. Ostatni cykl zakończył się planową miesiączką. Cykle od 4 miesięcy mam regularne co 28 dni. Owulację zawsze czułam przez ból w jajniku. W obecnym cyklu zaczęłam używać testów owulacyjnych. Dopiero w 13dc wyszła kreska ale jaśniejsza od kreski kontrolnej. Zrobiłam test o 6:00 (po nocce) i o 19:00 wieczorem. Obie wyszły tak samo tylko ta wieczorem bardziej wyraźna niż o 6 ale nadal jaśniejsza od kontrolnej. W niedzielę i dzisiaj już brak kreski. Czy mam rozumieć że był to cykl bezowulacyjny? Przyjmuję letrox 175 i 150 na zmianę. W ulotce jest napisane, że testy mogą źle wychodzić przy przyjmowanych hormonach. Tsh w górnej granicy normy ale jestem pod stałą kontrolą endokrynologa. W sierpniu przy tsh 13 miałam podwyższoną prolaktyne 37. Dr mówiła że przy nieuregulowanej tarczycy i przy pracy zmianowej może być podwyższona prolaktyna i zbadamy ponownie jak zmniejszy się tsh. Kontrola u ginekologa dopiero za tydzień więc dopiero wtedy będę wiedzieć czy była owulacja. Jajnik bolał w niedzielę i dzisiaj. Zauważyłam, że boli mnie drugi miesiąc z rzędu lewy jajnik, więc nie wiem co z prawym sad smiley czy któraś z was mimo słabej kreski testowej miała owulację i zaszła w ciążę?
Pozdrawiam smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122420, Użytkownicy: 69756.
Ostatnio dołączył/a Kasia2201.

Statystyki tego forum
Wątki: 34, Posty: 319.