czy jestem w ciąży ??

Wysłane przez Aleksandra24 

Aleksandra24 (offline)

25-11-2015 19:34:27

Kopydłówko
Witam. Od jakiegoś czasu staramy się z moim partnerem o dziecko. 19 dni minęło od mojej owulacji i stosunku. 4 dni temu powinnam dostać okres a dalej go nie ma. Zazwyczaj przed miesiączką bardzo cierpiałam a tym razem nic nie czuje. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy jestem w ciąży i kiedy jechać do ginekologa

marzymisie (offline)

21-12-2015 17:26:36

Warszawa
Jeśli nie chcesz dłużej czekać i się niecierpliwisz może zrób betę?

Malutka_87 (offline)

20-03-2016 23:39:06

Olsztyn
Witam, od 6 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Bardzo chcę zostać już mamą. Rodzina i znajomi ciągle też nas wypytuja kiedy w końcu zostaniemy rodzicami, a jak wiadomo to nie takie proste sad smiley praktycznie co miesiąc sprawdzam czy przypadkiem w końcu nam się nie udało. Teraz też zastanawiam się czy może tym razem. Cykle mam co 24-25 dni, a ostatnią @ miałam 28.02. Od 3 dni sporadycznie ciągnie mnie w podbrzuszu i od czasu do czasu zakłuje w jajnikach. Dzisiaj zaczęłam biegać co 30-40 min do łazienki z odczuciem ciągłej potrzeby oddawania moczu (co nie zdażyło mi się przy wcześniejszych miesiączkach), piersi bolą mnie i są nabrzmiałe, temperatura jest lekko podwyższona. Czy to może być ciąża? Kiedy zrobić test albo betę?

Malutka_87 (offline)

21-03-2016 20:04:17

Olsztyn
Dzisiaj zrobiłam betę wynik wyszedł 720mIU/ml.

abigail_kocur (offline)

17-05-2016 18:43:06

Hejsmiling smiley Chciałabym sie Was poradzic i opowiedziec moja sytuację, mam nadzieje, ze moze mi cos podopowiecie. Ostatnia miesiaczke miałam 09.04 kochałam sie oczywiście z narzeczonym bez zabezpieczenia bo chcielibyśmy mieć dzidziusia. Półtora tygodnia temu powinnam dostac miesiączke oczywiscie zrobiłam wtedy test wyszedł negatywny, a do tej pory nie mam miesiaczki, dodam ze dzis dostałam lekkie brązowawe plamienia. Mam obolałe piersi boli mnie lekko podbrzusze mam zaparcia i gazy, czesto chodze do toalety, jestem senna sutki są wieksze itrochę ciemniejsze, nie mam mdłości jednak zapach papierosów troche mnie odrzuca a kawa czasem nie smakuje. wizyta u lekarza dopiero za dwa tyg, moge byc w ciazy mimo wyniku negatywnego?

wadercia21 (offline)

26-06-2016 18:38:31

Chruślanka
dziewczyny pomozcie mam problem mam cykle 34 dniowe i mam problem z tym ze staramy sie o dzidziusia i teraz spoznia mi sie okres o 7 dni robiłam dzisiaj i wczoraj test z moczu i wyszedl negatywny co jamam zrobic czy moze isc i zrobic bete z krwi????podpowiedzcie mi kochane cos bo jajz nie wiem

0202oliwcia (offline)

12-01-2017 13:44:07

Karoluś ten post był dodany ponad rok temu wiec jeśli ciąża jednak była to juz dawno na świecie jest bobasek :-)

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120244, Użytkownicy: 69953.
Ostatnio dołączył/a Katrina3103.

Statystyki tego forum
Wątki: 34, Posty: 320.