Uniwersyteckie indeksy już dla pięcio, sześciolatków

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

07-10-2010 17:06:40

W tym roku do studiów przystąpiło w Polsce kilka tysięcy maluchów! W samym Krakowie indeksy dostało ponad 1600 najmłodszych żaków.

czytaj więcej

wojtaszek (offline)

24-01-2015 21:46:01

Tarnów
W moim mieście pomimo iż jest kilka wyższych uczelni z tego co się orientuję nie ma takich zajęć dla dzieci ale każdego roku organizowane są przez studentów i profesorów uczelni imprezy w ramach Nocy Naukowców. Powiem szczerze że warto pójść z dzieckiem na takie imprezy, pokazy ponieważ każda z uczelni w bardzo ciekawy sposób pokazuje różne doświadczenia naukowe, uczy bezpieczeństwa, zasad pierwszej pomocy itd. Ja kilka razy brałam udział z córeczką siostry w takich zajęciach , pokazach i obie byłyśmy zachwycone jaki wiele można się dowiedzieć i zobaczyć a przy tym świetnie się bawić.

donnavito (offline)

26-01-2015 22:49:40

Iława
U mnie jest tylko jedna szkoła wyższa, ale nie pomyslała póki co o maluchach, tak więc jeśli na tym forum ktoś jest z zarzadu Szkoły im. Włodkowica, prosze brac przyklad z dużych miast!

Doris85 (offline)

09-04-2015 09:24:06

Świecie
W moim mieście i najbliższej okolicy również nie ma takich uniwersytetów dla dzieci. Czasem w szkołach organizowane są akcje typu "dni nauki", gdzie przeprowadza się eksperymenty i pokazy również dla młodszych odbiorców.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5303, Posty: 1347780, Użytkownicy: 73195.
Ostatnio dołączył/a Gabrysia90.

Statystyki tego forum
Wątki: 72, Posty: 22795.