Gry, które łączą rodzinę

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

06-04-2009 14:02:44

Czas, jaki rodzic przeznacza dziecku w czasie wspólnej gry, to źródło pozytywnej emocji dla dziecka. Wpływa stymulująco na jego rozwój i pokazuje, że dorosłemu na dziecku zależy.

czytaj więcej

AgnieszkaWrock (offline)

12-10-2010 11:15:51

Gry, układanki, zgadywanki edukacyjne to świetna sprawa, bawią i uczą maluchy wartościowych umiejętności. Warto poświęcić swój czas na wspólną zabawę z dziećmi, to zawsze procentuje

maria1980 (offline)

13-11-2010 20:51:45

Opolszczyzna
Zgadzam się....W sumie dużo czasu minęło zanim Wiktoria tak na prawdę zaczęła nie przejmować się przegraną,ale teraz juz Wie,że raz sie wygrywa raz przegrywa,a bezwzgledu na wynik-liczy se dobra zabawa...

Ja polecam tez grę 'Drabina" -tu liczy się poprawność wymawiania wyrazów.

W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

AgnieszkaWrock (offline)

23-11-2010 20:18:28

Jesli juz polecamy to ja ostatnio z moimi szkrabami gramy w "Bystre Oczko". To taka ukladanka-zgadywanka na spostrzegawczosc i koncentracje dla maluchow. Wciagajaca winking smiley

yvonta (offline)

30-09-2014 19:03:29

my uwielbiamy wyścig żółwi smiling smiley rewelacyjna gra polecam każdej rodzince, lubimy też grać w pirata który wyskakuje z beczki gdy się go ukuje ja osobiście zawsze podskakuję razem z nim winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

dorota74 (offline)

13-11-2014 09:44:06

Mazowsze
Jakiś czas temu kupiłam taki zestaw 25 gier -warcaby,chińczykl,bierki,domino...i inne...Gramy w nie czasem,mój synuś uwielbia , gramy razem,zawsze wygrywa /przewaznie/ a jak przy tym oszukując...Ale mamy oboje ubaw,a dla niego to najlepszy czas,bo spędzamy go wspólnie.Wczoraj była patyjka warcab,chińczyka i dwa razy domina...W poniedziałek "Basia łap kolory" wygrana na Waszym portalu w wakacje...
Zabawa na 102..

halina2159 (offline)

18-11-2014 10:48:47

Skoczów
Zgadzam się gry są super i tyel daja i dziecku u nam dorosłym smiling smiley uczą rywalizacji zdrowej ,tego jak cieszyc sie wygraną i jak nie smucić sie z przegranej tego że czasem wygram a czasem przegram i to jest ok smiling smiley my uwielbiamy grę wyscigi żółwi oraz memory czy chińczyka ale i zwykłe domino lub karty Piotruś a na Mikołajki i świeta na pewno będa w prezencie nowe gry smiling smiley taki wspólny czas jest bezcenny wiec zachecam i polecam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

donnavito (offline)

24-12-2014 23:47:08

Iława
Szczerze polecam grę Rummikub.

mysia83 (offline)

20-01-2015 17:29:39

Rzeszów
Mój synek uwielbia planszówki smiling smiley fajna jest też gra w listonosza, ale juz dla troszkę starszych dzieciaczków smiling smiley

My tak ogólnie to uwielbiamy gry edukacyjne, także dla tych mniejszych smiling smiley Np. kot w worku, moja córeczka ją bardzo lubi smiling smiley

GabaBaba26 (offline)

30-01-2015 19:27:37

Udanin
Z córeczką układamy puzzle, zabawa jest ciekawa a układanie puzzli pomaga koncentrować się na zadaniu, uczy wytrwałości, pozwala analizować i syntezować. To świetny pomysł na spędzenie czasu razem.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5321, Posty: 1362822, Użytkownicy: 73239.
Ostatnio dołączył/a beata2505beata.

Statystyki tego forum
Wątki: 72, Posty: 24253.