Mięczak zakaźny. Infekcja skórna u dzieci i kobiet w ciąży.

Wysłane przez ewakozakiewicz 

ewakozakiewicz (offline)

14-09-2012 13:22:43

Z Cezarym Makulskim, lekarzem medycyny, pediatrą, rozmawiamy na temat mięczaka zakaźnego u dzieci.

czytaj więcej

jjusti18 (offline)

26-09-2017 19:53:40

Miejska Górka
A co sądzicie o maści Conzerol? Ja słyszałam, że dzięki jej naturalnym właściwościom w 95% pomaga w walce z wirusem. Często ludzie wykorzystują do zwalczania mięczaka zakaźnego substancje dostępne bez recepty przykładowo: olejek z drzewa herbacianego, krople oczaru wirginijskiego, czy preparaty na trądzik- jednak te metody nie przynoszą pozytywnego skutku. Natomiast stosowanie tej maści jest bardzo wygodne i daje doskonałe efekty.

mamusia111 (offline)

15-11-2017 17:45:12

Książęcy Las
Mój mąż zaraził się na treningach (ponoć częsta przypadłość u osób, które ćwiczą na matach/materacach) i dermatolog wymroziła mu wszystkie mięczaki. Pani dr kazała też kolejne, które wyjdą nakłuwać igłą i przemywać wacikiem z jodyną. Poskutkowało.

Matylda30 (offline)

10-10-2018 21:15:12

Pani dermatolog na mięczaka poleciła SolphaDermol. Kupiłam go bez recepty. Praktycznie bezboleśnie wysuszył krostki. Cała kuracja trwa kilka tygodni, zanim pozbędziemy się zmian na skórze. Nie jest jednak zbyt uciążliwa, wystarczy smarować dwa razy dziennie przez 14 dni. Potem już tylko czekamy aż krostki odpadną.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5104, Posty: 1260724, Użytkownicy: 72552.
Ostatnio dołączył/a ana89_89.

Statystyki tego forum
Wątki: 154, Posty: 9221.