Mój pierwszy kinderbal

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

13-02-2009 14:57:07

Na pierwszy kinderbal zostałyśmy zaproszone, gdy Isia miała około roku. Wtedy przyrzekłam sobie, że nigdy nie urządzę dziecięcego przyjęcia w domu. Po godzinie wręcz marzyłam, żeby uciec.

czytaj więcej

dori32k (offline)

03-12-2014 10:03:11

Warszawa
Moja córka pierwszy kinderbal miała w przedszkolu. Wyszło super i cieszę się, że urodziny miała organizowane właśnie w Pomarańczowej Ciuchci, bo jednak Panie tam mają największe doświadczenie w takich kwestiach a i koledzy i koleżanki zebrane w jednej grupie smiling smiley

eklerek (offline)

09-12-2014 09:59:53

Poznań
Byłam na takim balu w zeszłym roku z synkiem w przedszkolu . Dzieci były przebrane za różne postacie z bajek, były gry i zabawy. Dzieciom bardzo się podobało, a to najważniejsze smiling smiley

martynka002 (offline)

15-12-2014 16:12:21

ja juz nie moge doczekac sie pierwszego przyjęcia dziecka winking smiley

joannaeich (offline)

20-12-2014 13:44:26

Gniezno
u nas był pierwszy kinderbal latem gdy syn kończył dwa latka, super zabawa , wiele balonów, dziecięcych potraw, do tego synek prze szczęśliwy

martynka002 (offline)

15-01-2015 19:05:09

wedlug mnie warto robic takie kinderbale, to daje tyle radosci dzieciom a tak naprawde wiele nie trzeba. Kilka balonow , kolorowe czapeczki , bańki , dziecia muzyka i balik gotowy winking smiley

GabaBaba26 (offline)

26-01-2015 19:09:09

Udanin
Moja córcia była już na dwóch kinderbalach u swoich kuzynek,super impreza dla najmłodszych. Dziećmi opiekowały się oraz wymyślali zabawę klauny, były również zjeżdżalnie , basen z kulkami oraz kącik w którym klaun malował dzieciom buźkę. Niektórzy rodzice zostawiali swoje dzieci a po dwóch godz. je odbierali, ja zostałam i obserwowałam jak córeczka bawi się z innymi dziećmi winking smiley Na takiej imprezie nie dało się nudzić. moja córcia była zachwycona smiling smiley Planuję taki kinderbal urządzić mojej córci, która już niedługo skończy 3 latka smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

martaleszno (offline)

13-02-2015 15:08:45

Leszno
ZAWSZE ROBILIŚMY URODZINKI W DOMU, TERAZ ROZWAŻAMY ZROBIĆ NA SALI ZABAW - TROCHĘ UROZMAICENIA BY SIĘ PRZYDAŁO

joanka106259 (offline)

19-02-2015 12:07:18

Lublin
My jeszcze nigdy nie robiliśmy kinderbalu. Urodzinki organizowaliśmy synkowi w domu, zapraszaliśmy znajomych z ich dziećmi. Dzięki temu wszyscy czuliśmy się dobrze, my -rodzice mogliśmy porozmawiać a dzieci się wybawiły. Zazwyczaj jest to 3, 4 dzieci poza Marcelem, więc bałaganu i hałasu wiele nie ma. Ja to boje się pomyśleć co na urodziny może zażyczyć sobie np. 10 latek, który od małego ma takie wystawne urodziny... Może gdy już pójdzie do szkoły i będzie chciał zaprosić większą ilość kolegów czy koleżanek wtedy urządzimy urodziny na jakiejś sali zabaw.

Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Tatiana43 (offline)

08-12-2015 16:09:45

Lublin
My mieliśmy okazję robić kinderbal całkiem niedawno w Teatrze Małego Widza. Bardzo fajna, sprawa, mój Andrzej ganiał po pomieszczeniach teatru jakby się najadł szaleju grinning smiley ogólnie bardzo fajna odmiana. Animatorzy poprzebierali się za ulubionych bohaterów dzieci, odegrali kilka scenek, było mnóstwo zdjęć. Dzieci w pozach wojowników,krzyczące, piszczące, uśmiechnięte, wesołe. Nie byłem przekonany do tej formy spędzania urodzin a tu proszę, gra okazała się warta świeczki.

Zatem polecam. Właściciele teatru organizują ponoć także warsztaty teatralne i [link widoczny po zalogowaniu]. Brzmi ciekawie, pewnie tam jeszcze wrócimy smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 7498, Posty: 1269905, Użytkownicy: 72618.
Ostatnio dołączył/a bGETR.

Statystyki tego forum
Wątki: 154, Posty: 9778.