Super gry do domu i przedszkola!

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

15-03-2012 14:32:01

Czy przedszkole to dobre miejsce do grania w gry? Oczywiście! Przedszkolne szafki pełne są różnych popularnych gier planszowych, dostosowanych do wieku dzieci. Firma GRANNA ma nawet dla najmłodszych przedszkolaków swoją ofertę - serię "Moje pierwsze gry". Zabawa łączy się z nauką, i to podwójnie. Dzieci ćwiczą pamięć, spostrzegawczość, koncentrację. I uczą się przestrzegać zasad, poznają emocje towarzyszące grze. Uczą się wygrywać i przegrywać w sposób naturalny. Gry przeznaczone są dla dzieci od 2 do 4 roku życia.

czytaj więcej

weronikawerka (offline)

30-04-2012 09:42:37

Warszawa
Trampolina, Twister, Super Farmer! Rewelacja

MamaOlusi (offline)

28-05-2012 13:45:56

Warszawa
Zgadzam się z powyższymi smiling smiley
Jeszcze fajną są spadajace małpki winking smiley

inka86 (offline)

21-09-2013 16:17:02

Gry planszowe to pewnik w przedszkolu- po prostu muszą tam byc. Memo, lisek urwisek i listonosz... mój synek bardzo je uwielbia. Widziałam jeszcze fajną gre rodzinną na lelu.pl. Trzeba ułożyć drogę rycerza do księżniczki. Są różne poziomy czyli dla dużych i małych.

halina2159 (offline)

16-10-2014 08:26:14

Skoczów
Gry są super i warto grac razem z dziećmi i w domku i w przedszkolu też (także w szkole ) bo uczą ważnych umiejętnosci wygrywania i przegrywania ale i czekania na swoja kolej pomagają w nauce kolorów,liczb,kształtów,ćwiczą spostrzegawczość i kreatywności i wielu innych rzeczy smiling smiley nasze smyki uwielbiają grac w memory,pędzące żółwie,domino,układac puzzle ,szukac róznic,labirynty i ogólnie rózne planszówki i bardzo mnie cieszy to że mozemy usiąść całą rodzinką i zagrać w rózne gry a w przedszkolu dzieciaki tez grają z paniami i dziecmi ze swojej grupy naprawdę warto smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

joani (offline)

01-02-2015 19:01:54

Jak dla mnie, to najwięcej dzieecko uczy się przez zabawę. Te powyzsze gry na pewno to czynią. Dla mnie planszówki są niezastąpione i nie przesłoni ich żaden xbox czy playstation.

martaleszno (offline)

13-02-2015 14:57:07

Leszno
Mój syn nauczył się liczyć dzięki częstym grom planszowym

donnavito (offline)

15-02-2015 00:04:41

Iława
Ja polecam grę Remik.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5396, Posty: 1382326, Użytkownicy: 73323.
Ostatnio dołączył/a miejscekobiet.

Statystyki tego forum
Wątki: 160, Posty: 21432.