Pierwsza miłość

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

04-01-2011 12:53:20

Pierwsza miłość zdarza się już w przedszkolu, choć niewiele z tych doświadczeń później się pamięta. Z zakochanym maluchem warto rozmawiać o uczuciach, emocjach, uczyć jak należy się zachowywać wobec drugiej osoby. I najważniejsze: nie wyśmiewać.

czytaj więcej

martaleszno (offline)

14-02-2015 21:52:46

Leszno
Niedawno przewżywało się swoje "pierwsze miłości' a tu już dzieci rosną i teraz kolej na nie

donnavito (offline)

15-02-2015 00:04:00

Iława
Z dziecięcej miłości nie wolno sie podśmiewać, dla przedszkolaka to bardzo powazna sprawa, czesto chce wziąc ślub od razu, rodzice musza delikatnie traktowac te uczucia.

GabaBaba26 (offline)

15-02-2015 08:57:02

Udanin
Pierwsza miłość to bardzo poważna sprawa nawet dla przedszkolaka. Ostatnio moja córcia usłyszała od swojego kuzyna że ją kocha jak siostrę bo jest miła i się z nim bawi samochodami smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

joanka106259 (offline)

15-02-2015 14:28:38

Lublin
Zgadzam się, że z uczuć naszych pociech nie można się wyśmiewać i lekceważyć. Jeżeli malec zauważy, że tak podchodzimy do jego uczuć już nigdy nie bedzie chciał z nami rozmawiać na takie tematy a przecież w pewnym wieku będą dla niego naprawdę bardzo ważne.

Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

Modzelka8 (offline)

17-02-2015 12:28:26

Biała Piska
Ja pamiętam, że bardzo przeżywałam swoją pierwszą miłość, byłam pewna że to ta miłość na całe życie, dlatego kiedy mój synek zakocha się pierwszy raz na pewno potraktuję to poważnie i postaram się mu pomóc smiling smiley

gosiunia89 (offline)

20-02-2015 22:07:44

Rzeczyca
Pierwsza miłość kiedy to było?!hi choć jestem młodą osobą to myślę że pierwsza miłość taka prawdziwa jest najważniejszą w życiu.Pierwszą miłość się nie zapomina i myślami zawsze się będzie do niej wracało.Pamiętam ten pierwszy buziak te podchody drinking smileyj jak było fajnie :joliecouette:

Doris85 (offline)

09-04-2015 09:16:51

Świecie
Trzeba poważnie podejść do tematu pierwszej miłości naszego malucha. On też wszystko przeżywa i traktuje poważnie. Musimy bardzo uważać, żeby go nie urazić, bo możemy go swoim zachowaniem zniechęcić do mówienia o uczuciach.

bebe82 (offline)

27-04-2015 13:51:19

Warszawa
Oczywiście zgadzam się z wami smiling smiley synek mojej znajomej ostatnio zakochał się w swojej koleżance z przedszkola, ale podobno bez wzajemności, i rodzice w żaden sposób nie mogą mu wytłumaczyć, że to tylko chwilowe - chłopiec chodzi od kilku tygodni poddenerwowany i smutny. Czy takie zachowanie powinno się przedyskutować z psychologiem czy samo przejdzie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5568, Posty: 1381485, Użytkownicy: 73504.
Ostatnio dołączył/a jalappop.

Statystyki tego forum
Wątki: 162, Posty: 2189.