Ranking zabawek dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

02-03-2009 17:39:54

Oto propozycje zabawek dla dzieci w różnym wieku. Nasz wybór podyktowany jest tym, co lubią nasze znajome dzieci, czym zajmowaliśmy dzieci własne i jakie ciekawe propozycje są w sklepach z zabawkami.

czytaj więcej

paula123 (offline)

06-05-2011 11:12:51

jjjjjjjjjjjjjj
Hej smiling smiley
Moje dziecko zaciekawiła nowa zabawka na www.mychild.pl. Są to klocki „Georello” koła zębate, z którego zrobiło najróżniejsze postaci. Myslałam, że szybko się tym znudzi, ale się pomyliłam. Mały bawi się tym godzinami i nie tak łatwo jest go od tego oderwać. Sprawdzcie i napiszcie, co sądzicie o tej zabawce?
Pozdrawiam smiling smiley

yvonta (offline)

03-11-2011 20:06:09

Moja córa uwielbia puzzle, klocki szczególnie drewniane, piłkę a największa frajda to balony (można nimi rzucac, można po nich malowac, można się nawet z nimi kapac i są tanie winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Karuzela (offline)

15-12-2011 13:19:12

ja jestem z Warszawy,, moj synek ma 10 lat i nadal uwielbia wszystkie zestawy majsterkowicza, wiec to nie jest tak ze to tylko 3 letnie maluchy:-)

weronikawerka (offline)

15-12-2011 15:13:55

Warszawa
Z niektórych zabawek się nie wyrasta. smiling smiley

Karuzela (offline)

16-12-2011 18:51:55

zgadzam sie, ja ostatnio znalazlam na strychu moja przytulanke z dziecinstwa - bialego puchatego misia i tak sobie p[omyslalam ze kupie cios takiego mojemu dzieciaczkowi

Karuzela (offline)

08-01-2012 10:45:43

tylko tak sie zastanawiam czy 10 latek juz nie za duzy na takie puchate przytulanki jest???

makarena (offline)

17-05-2012 22:48:27

Gdynia
W moim domu od 1 roku życia Michasia, kiedy tylko dostał klocki lego duplo, stało się tradycją że mały dostaje je na urodziny i inne okazje grinning smiley Michaś zaczął się od razu interesować klockami, kształtami, mając chyba najprostszy zestaw tongue sticking out smiley I tak sukcesywanie dostaje różne, co raz trudniejsze do składania klocki i budowle. W wieku 3 lat, właśnie zestaw "moje pierwsze budowle" był strzałem w 10. grinning smiley Widzę że kombinowanie i wymyślanie pomysłów nowych budnych jest świetna zabawą dla małego i przy tym bardzo kreatywną smiling smiley

Rabatka (offline)

15-09-2012 19:48:12

Warszawa
Niepokojące jest gdy potrzebuje przytulanki do zasypiania koniecznie, albo gdy czuje się bez niej zagrożonysmiling smiley ale są przecież takie maskotki, które stoją w pokoju tylko i wyłącznie z sentymentusmiling smiley w toys r us kupiłam okazyjnie makotkę Reksia, dobranocka mojego dzieciństwa i stoi teraz w naszej sypialni jak na ołtarzykusmiling smiley

lizaaa (offline)

07-01-2013 21:10:55

Zabawki Fisher Price są świetne. Jedyna wada- cena.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1332521, Użytkownicy: 73136.
Ostatnio dołączył/a AgaPrintu.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 16640.