Alternatywa dla fotelika

Wysłane przez Inga35 

Inga35 (offline)

30-07-2018 20:39:06

Dominowo
Od września mój szkrab zmienia przedszkole i sporadycznie będą go odwiedzać dziadkowie. Dlatego też aktualnie szukam alternatywnych rozwiązań do fotelików, które są łatwe w przenoszeniu, a jednocześnie zapewniają bezpieczną jazdę dziecku w aucie. Możecie z własnego doświadczenia polecić w co zainwestować?

W3ntz (offline)

31-07-2018 21:50:54

A w jakim wieku jest dziecko? Do przedszkola różnie trafiaja dzieci winking smiley Od tego zależy czy można szukać alternatywy czy raczej zostaje tylko fotelik. No i wzrost podaj.Będzie łatwiej coś dopasować.

Inga35 (offline)

02-08-2018 23:07:06

Dominowo
Moja latorośl ma 5 lat i 112 cm jakoś nie pomyślałam by również te wartości podać w poście, a to przecież najważniejsze kryteria wyboru.

weronikalewandowska (offline)

03-08-2018 22:41:20

Poznań
5 lat to może zobacz czy Smart Kid Belt Ci nie przypadnie do gustu. Fajne rozwiązanie do sporadycznych przejazdów. My stosujemy do przewozu dziecka w taksówce albo jak mamy wynajęty samochód. Własnego nie mamy, więc zakup fotelika trochę nie ma sensu. Oczywiście to rozwiązanie dla starszego dziecka.

Inga35 (offline)

08-08-2018 20:18:27

Dominowo
Własnie dziś natknęłam się w internecie na artykuł o tym urządzeniu. Muszę przyznać, ze jestem zaskoczona takim rozwiązaniem, ale po obejrzeniu crash testów jestem gotowa w nie zainwestować. Dodatkowo urządzenie to posiada atesty i homologację więc moim zdaniem wszelkie aspekty bezpiecznego użytkowania ma spełnione. Gdy już zacznę użytkować napiszę Wam swą opinię.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4843, Posty: 1149636, Użytkownicy: 71183.
Ostatnio dołączył/a Luna2018.

Statystyki tego forum
Wątki: 154, Posty: 1311.