Jaskinie solne

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

07-08-2009 12:57:24

Jaskinie solne nie mają działania leczniczego. Według naukowców z Głównego Instytutu Górnictwa jest w nich zbyt mało jodu. Ale można w nich odpocząć, zrelaksować się, pobawić z dzieckiem kryształkami soli czy wyciszyć nerwowego brzdąca.

czytaj więcej

wojtaszek (offline)

29-11-2014 21:53:00

Tarnów
Może nie mają właściwości leczniczych ale bardzo fajnie się w nich odpoczywa. Osobiście uwielbiałam chodzić z siostrzenicą do groty solnej w której były fajne leżaczki przyciemnione światło, muzyka relaksacyjna i w rogu jednej ściany mały wodospadzik z którego słychać było dźwięk sączącej się wody. Polecam wszystkim zestresowanym i zapracowanym.młody kolarz

kasztanka2 (offline)

11-01-2015 13:02:33

Bartłomiejowice
Pobyt w jaskini solnej to frajda sama w sobie i ciekawe dla dziecka doświadczenie.
Może i nie są one lecznicze, ale moim zdaniem im więcej miejsc zwiedzimy z dzieckiem za jego młodu, tym ono lepiej się rozwija, jest bardziej elokwentne, inteligentniejsze, więcej wie.

mikaa997 (offline)

07-03-2015 23:01:46

Wrocław
hmm ciekawy artykuł... osobiście byłam w grocie solnej dwa razy w życiu ale byłam pewna, że ma to właściwości prozdrowotne. Oczywiście nic nie zastapi morza i jodu ale niektórzy mają na prawdę daleko nad morze smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5304, Posty: 1348767, Użytkownicy: 73199.
Ostatnio dołączył/a Airinn.

Statystyki tego forum
Wątki: 84, Posty: 21578.