Czy sepsą można się zarazić?

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

06-05-2009 15:35:34

Sepsą, znaną też jako posocznica, nie można się zarazić, bo nie jest chorobą. To zespół objawów organizmu pojawiających się w odpowiedzi na zakażenie.

czytaj więcej

luiza_m2 (offline)

06-07-2009 22:23:50

Boguchwała
a czy ta choroba jest dziedziczna??? ja przeżyłam posocznice i boje sie żeby moja córeczka nie zachorowała na sepse !

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzatap (offline)

22-07-2009 13:59:32

Hjørring
nie ,to nie jest dziedziczne tak jak nie jest angina,grypa i inne chorobyspowodowane przez bakterie,wirusy czy grzyby

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

Sympatyczna (offline)

30-07-2009 21:44:17

luiza - jak Ty to zrobiłaś, ze masz 65 postów i smoka już?? dziecko ze smoczkie - old style chyba masz chody na górze szaleniec bo zwykle za stówkę dawali winking smiley

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

30-07-2009 22:20:24

Wlkp
Sympatyczna - nie tylko za posty, ale tez za zdjecia w galeriach, za udzial w konkursach sa "punkty", a pozniej za nie smoczki grinning smiley

Sympatyczna (offline)

30-07-2009 22:37:08

jmijeczka - no to to wiem... ale żeby aż tak szybko dostać to się nie spotkałam smiling smiley

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

01-08-2009 13:59:32

Wlkp
:runner: Ja tez nie

luiza_m2 (offline)

03-08-2009 23:27:32

Boguchwała
a ja nie wiem dlaczego ja miałam cos około 40 postów i miałam już smocia ale dziękuje bardzo!!! nie złoście sie na mnie to nie moja wina nie wiedziałabym gdyby nie napisałyście ze dopiero po 100 się dostajedziecko za kanapą

Sympatyczna (offline)

04-08-2009 00:03:38

luiza - przecież się nie złościmy winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1261087, Użytkownicy: 72555.
Ostatnio dołączył/a krzywa.

Statystyki tego forum
Wątki: 83, Posty: 12641.