Chore dziecko też chce się bawić

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

16-02-2009 16:44:14

Niełatwo utrzymać biegającego szkraba w łóżku, gdy choruje. Gdy moją córkę dopada poważniejsza infekcja, dużo śpi. Gdy się budzi, wymyślam różne zabawy, by zatrzymać ją jak najdłużej w łóżku. To niełatwe, bo dwuletnie dziecko wymyśla sto powodów, dla których musi natychmiast z niego wyjść.

czytaj więcej

oskardmowski (offline)

14-01-2010 12:49:05

Mój synek miał ostatnio 3dniówkę i prawie cały czas ok.40 stopni gorączki i cały czas się bawiłsmiling smiley ale w łóżeczku oczywiście bo na szczęście jeszcze nie umie chodzić hehe. Ale byłam naprawde zdziwiona ze majac taka temperature byl tak pogodny...w sumie moge powiedziec ze mam naprawde zlote dziecko...smiling smileychłopiec w łóżeczku

Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusia19 (offline)

05-02-2010 18:21:18

Moje maluszki miały gorączke ok 38.6 wczoraj....najbardziej było widać brak humorku po Kasi :confused: ...Nadia jakoś spokojnie sobie patrzyła w sufit a mój mały Dionizy ie przejął sie gorączką tylko w zaparte bawił sie grzechotkąsmiling smiley dziewczynka w łóżeczkudziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku smiling smiley

Mamusia19

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 18:22 przez mamusia19.

sprezyna (offline)

06-02-2010 12:16:58

Wrocław
Ja nawet nie próbuję zatrzymać mojej córci w łóżku. Leżenie w nim sprawia że czuje się jeszcze gorzej, a tak zabawa pozwala jej zapomnieć o bólach i troskach.
Mój szkrab kochany też ma katarek, w ogóle nie ma apetytu. Wczoraj w nocy miała gorączkę, ale już jest dobrze.
Daję jej wapno i witaminę C, smaruję pod noskiem na noc maścią majerankową. Mam nadzieję że katarek szybko jej przejdzie.

tomatoss (offline)

02-04-2011 15:07:41

Grudziądz
Ja podziwiam dzieciaczki,że mając 40 stopni gorączki tak dzielnie sobie rad

kasztanka2 (offline)

19-11-2014 10:43:51

Bartłomiejowice
Fajny pomysł na niejadka! że też na to nigdy nie wpadłam smiling smiley Mam w domu niejadka synka, za to córeczka zjada więcej od niego i ode mnie smiling smiley żarłoczek ciągle coś dziumdzia smiling smiley

A tak bardziej na temat to ja osobiście nigdy w czasie choroby dzieci nie ograniczałam ich za bardzo - wiadomo, gdy mają gorączkę nie pójdą na dwór, ale poza tym staram się, aby choroba niczym się nie różniła od normalnego, zdrowego dnia. Które aktywne dziecko wytrzyma przecież cały dzień w łóżku? Na pewno nie moje!

url=https://ebobas.pl/rozwoj/zobacz_wszystkie/2/11887?utm_source=ebobas_ksiazeczka&utm_medium=bbcode_widgets&utm_campaign=bbcode_widgets][/url]

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5086, Posty: 1251578, Użytkownicy: 72491.
Ostatnio dołączył/a Pancia_Ewa.

Statystyki tego forum
Wątki: 83, Posty: 11876.