Powiększanie piersi metodą Aquafilling bodyline - szybko, bezboleśnie, bezpieczne

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

08-07-2014 15:10:45

Powiększanie piersi bez użycia skalpela? To możliwe. Na rynku pojawiła się nowa metoda powiększania biustu - Aquafilling bodyline. Jest małoinwazyjna i bezpieczna dla pacjentek w każdym wieku. Mogą z niej korzystać również kobiety, które w przyszłości chcą być mamami – zabieg nie wpływa w żaden sposób na możliwość naturalnego karmienia. 

czytaj więcej

donnavito (offline)

17-12-2014 13:05:06

Iława
Niech jeszcze wymyślą zmniejszanie bez skalpela.

martynka002 (offline)

12-01-2015 18:01:04

sa przypadki , ze kobiety nie akceptują swojego ciala maja deformacje problemy by wyjsc na plaze. Więc taka metoda może przywrocic im checi do zycia.

likasia (offline)

09-06-2016 14:15:35

Kolonia Zygmunt
Ja też myślę, że to bardzo fajna opcja dla kobiet, które nie chcą poddać się operacji. Mnie np. przeraża i narkoza i długi okres rekonwalescencji, więc operacja powiększenia piersi zdecydowanie odpada. Takie wstrzyknięcie preparatu na bazie soli fizjologicznej brzmi już dużo bardziej nieinwazyjnie. Kojarzycie może kto w Krakowie robi takie zabiegi?

parentowna (offline)

23-06-2016 14:28:33

Sanok
kiedyś się tym interesowałam i w krakowie akurat robi je między innymi vesuna, która ma siedzibe w bonarce. zabieg trwa podobno około półtorej godziny więc do przeżycia

likasia (offline)

24-06-2016 11:13:27

Kolonia Zygmunt
A jest w ogóle jakiś okres rekonwalescencji po takim zabiegu? Jest się jakoś ograniczonym?

parentowna (offline)

24-06-2016 14:39:14

Sanok
Z tego co pamiętam miejsca nakłucia nie można być przez jakiś czas pod bieżącą wodą. Przez jakiś czas warto te piersi masować, a do około miesiąca chodzić z bieliźnie modelującej. Przez miesiąc trzeba też unikać ćwiczeń, sauny i solarium. Chyba tyle
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5088, Posty: 1252891, Użytkownicy: 72501.
Ostatnio dołączył/a Natusia121.

Statystyki tego forum
Wątki: 83, Posty: 11987.