Fotelik rowerowy

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

12-02-2009 13:45:25

Rodzinne przejażdżki na dwóch kółkach są godne polecenia, ale fotelik rowerowy dla niemowlaka to zły pomysł.

czytaj więcej

gbdarecka (offline)

06-03-2009 16:54:50

Uspokoiłam sięCool i powiem mężowi,że jednak będzie mógł latem zabierać synka na krótkie wycieczki rowerowe. Baaardzo chciał. I rozejrzę się za bezpiecznym fotelikiem. Szkoda,że nie ma rekomendacji:e_wink:radość

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-06 16:56 przez gbdarecka.

ptysiowa_mama (offline)

06-03-2009 17:05:20

Warszawa
A może synkowi bedzie wygodniej w przyczepce, ktora ma rekomendacje? Ogladalam takie na zywo, i siedzialy w nich nawet czterolatki, baaaaaaardzo wygodnie winking smiley

gbdarecka (offline)

06-03-2009 22:15:19

Ptysiowa_mama, już ja dopilnuję,żeby przejażdżki były płaskie i krótkie. I najlepiej,żebym cały czas ich przez okno widziała winking smiley

ana (offline)

10-03-2009 11:55:31

śląskie
Z tego co wiem to polskie prawo drogowe nie dopuszcza przewożenia dzieci w przyczepkachsad smiley , chyba że po lesiedziecko na rowerku
Będziemy się musieli jednak skusić na fotelilk, choćby z tego względu, że do wózka już młoda nie wsiądzie.
Więc jak takie 3km np. do dziadków się przetransportujemy, to nie tragediaconfused smiley

"Będziemy szli - wbrew logice
powolnym marszem całe życie
będziemy mówić, że już dosyć
i dalej, dalej, dalej kroczyć ..."

ojciec_chrzestny (offline)

12-03-2009 01:14:23

warszawa
ana ma racje! przyczepki won ! według polskiego prawa!!!dziecko na rowerku
gbdarecka na wszystko będziemy robić rankingi , rekomendacje i zero tolerancji dla wciskania głupoty!młody kozak

ewuszki (offline)

07-01-2011 12:08:55

Kraków
Kochane mamy poruszam się przyczepka rowerowa już 4 lata w tym roku dołączył do nas mój syn mając miesiąc zasuwał z nami bo leśnych ścieżkach nadmorskich i spal w najlepsze . Co do prawa to Polskie prawo dopuściło już przyczepki a do tej pory należny czytać je w ten sposób ze nakazuje wożenie w przyczepkach Unia a jak wiadomo jeśli prawo unijne jest inne niż danego kraju pierwszeństwo ma Unijne wiec nic nikt wam nie ma prawa zrobić najwyżej się zdziwi jak w naszym przypadku ze taki maluch jedzie przyczepka . Pozdrawiam a co do rekomendacji firma KIDKAR ma świetne drogie ale naprawdę dobre przyczepki i cala furę dodatków miedzy innymi wkładkę dla maluchów.

anetta (offline)

15-03-2011 20:47:41

czy istnieją foteliki rowerowe gdzie można posadzić dziecko tyłem do kierunku jazdy ale przed rodzicem?

katefbpl (offline)

04-08-2014 11:20:15

Kielce
Fajne foteliki rowerowe ( jakoś w moim przekonaniu bezpieczniej w foteliku, niż przyczepce) proponuje firma Polisport. Rewelacyjny model [link widoczny po zalogowaniu] z pochyleniem umożliwia przewożenie mniejszych dzieci i przede wszystkim miłą drzemkę podczas jazdy grinning smiley To akurat fotelik do 22kg. mocowany do rury podsiodłowej ale są także inne mocowane na bagażnik, jak i z przodu roweru. Z tańszych modeli ciekawy jest [link widoczny po zalogowaniu]. W nim także możemy przewozić dzieciątko o wadze do 22kg. Frajda ze wspólnych wypadów - nieoceniona smiling smiley

martaleszno (offline)

05-02-2015 10:56:28

Leszno
Już nie mogę się doczekać kiedy moja Agatka będzie mogła siedzieć w folteliku rowerowym - mam nadzieję, że będziemy razem dużo jeździć
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5304, Posty: 1349563, Użytkownicy: 73203.
Ostatnio dołączył/a organa.

Statystyki tego forum
Wątki: 107, Posty: 23051.