Domowe obiadki czy słoiczki

Wysłane przez AgnieszkaKozik 

mikaa997 (offline)

08-01-2015 17:14:27

Wrocław
Domowe zupki wychodzą dużo taniej. Jednak czasem zastanawiam się czy faktycznie są zdrowcze niż kupne słoiczki. Jedzonko ze słoika jest teoretycznie sprawdzone i przebadane. Ja tak na prawdę nie wiem skąd są wrzywa które kupuję czy mięso. Postawiłam na kompromis i karmię dziecko własnymi zupkami i słoiczkami. Taka moja zasada mieszana winking smiley

mysia83 (offline)

12-01-2015 08:34:23

Rzeszów
Moje dzieci były na diecie "mieszanej", że się tak wyrażę tongue sticking out smiley tzn. jadły i obiadki ze słoiczków i te gotowane przeze mnie.
Ja uważam, ze obiadki ze słoiczków są przebadane, wiec nie powinny maluchowi zaszkodzić. Nie uważam tez, aby to co ja gotuje, było zdrowsze, bo tak naprawdę nie wiem skąd pochodzą np. warzywa. Fajnie, jeśli ktoś ma swój ogród, swoje warzywa, wtedy można gotować, bo jest się pewnym, że podaje się tylko to co najlepsze i najzdrowsze. Podobnie z mięskiem, jajkami...

wojtaszek (offline)

18-01-2015 22:28:37

Tarnów
Ja jestem na etapie wprowadzenia nowych produktów w diecie synka, zaczęłam od marchewki która nie bardzo mu smakuje, ale już marchewka z ziemniaczkiem jest supersmiling smiley. Ja gotuję synkowi jedzenie i mam nadzieję że daję mu wszystko co najlepsze. Mam własną działkę na której sadzę jarzyny i wiem że mam zdrowe , ekologiczne owoce i jarzynki.

donnavito (offline)

25-01-2015 23:20:57

Iława
Ja jeszcze mam czasu na to gotowanie, bede kupowac jarzyny na bazarku, nie w markecie, a przepisy wezmę z internetowych blogów, musi byc zdrowo i kolorowo.

justyna107 (offline)

31-01-2015 17:14:32

Górna Niwa
Ja uważam ze najzdrowsze SA robienie wiemy wtedy co dajemy dziecku a ze sloiczkow to czasem kupiec jakiś owoc nic wiecej

Modzelka8 (offline)

15-02-2015 11:28:28

Biała Piska
My na razie kupujemy słoiczki, są raczej zdrowsze niż warzywa i owoce kupione w supermarkecie. Ale obiadki będziemy już robić sami smiling smiley

mikaa997 (offline)

02-03-2015 11:19:22

Wrocław
Jeśli mam produkty znanego pochodzenia to wolę sama gotować. Jeśli tak jak jteraz jest zima i wszystko w sklepach nafaszerowane chemią to sięgam po słoiczki

donnavito (offline)

20-03-2015 21:00:04

Iława
Ja dostalam z Hippa pierwsze sloiczki, wiec pewnie wykorzystam, mama nadzieję,ze będzie mi sie chciało gotowac małemu, blender czekasmiling smiley

Doris85 (offline)

04-04-2015 20:34:30

Świecie
Jesli kobieta ma czas i dostep do sprawdzonych produktow - jestem za tym, aby samemu gotowac dziecku.

donnavito (offline)

06-05-2015 23:51:47

Iława
moje dziecko nie znosi marchewkowych dan ze słoiczków,ani gotowanych, a próbowałam już rózne firmy, nie wiem już jak rozszerzyc tę dietę, hehe,przeciez marchewka wchodzi w skład większości zupek i obiadków
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 14007, Posty: 1276863, Użytkownicy: 72623.
Ostatnio dołączył/a Aliali.

Statystyki tego forum
Wątki: 106, Posty: 14590.