Kiedy dziecko powinien zbadać neurolog? Objawy neurologiczne u niemowląt i młodszych dzieci

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

27-07-2017 12:08:43

O problemach neurologicznych dzieci mogą świadczyć trudności z zasypianiem, nadmierne lub obniżone napięcie mięśniowe, drżenia kończyn, a także częsty płacz czy bóle głowy. Im szybciej zostaną wykryte nieprawidłowości i podjęta rehabilitacja, tym większe są szanse na prawidłowy lub zbliżony do prawidłowego rozwój dziecka.

czytaj więcej

MamaAgatki (offline)

03-03-2019 17:26:14

Warta
U mojej kruszynki również wytępowały typowo neurologiczne problemy.
Bardzo pomocna okazała się Pani Ania z kliniki Psychomedic.
Mogłam liczyć na jej pomoc 7 dni w tygodniu.
Zamęczałam ją mailami i na każdy otrzymałam odpowiedź.
Bardzo kochana osoba z cudowną ręką do dzieci.

renata_dziadek (offline)

12-03-2019 23:01:24

Janowice
Witam .Moja córka ma 24 tygodnie. Przytrzymywana za rączki z leżena bardzo szybko siada oraz staje na proste nóżki. Czy to normalne? Pediatra kazała przyśpieszyć wizytę u chirurga dziecięcego . Mamy kontrolną wizytę na bioderka.

dracenka (offline)

16-06-2019 20:24:56

Brzozowica
z tego co wiem nie wolno absolutnie ciagnac dziecka za ręce z lezenia boi to obciaza kregoslup !! mojej siostry corka majac 10 miesiecy nie siadala jeszcze sama, podpierajac sie tym art [link widoczny po zalogowaniu] zdecydowala sie na kontrole u fizjoteraputy i faktycznie mloda ma za slabe niektore partie miesni.. ma rehabilitacje i juz widac postepy mimo ze dluga droga przed nia
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5054, Posty: 1235536, Użytkownicy: 72400.
Ostatnio dołączył/a Nika3.

Statystyki tego forum
Wątki: 106, Posty: 11878.