Szukam wózka

Wysłane przez marysia82 

marysia82 (offline)

24-02-2016 14:54:10

Legionowo
Szukam wózka dla mojego dzieciaczka smiling smiley termin porodu mam wyznaczony na czerwiec, ale juz sie rozglądam za wozkiem, bo chcielibysmy kupic go stosunkowo wczesniej, zeby potem nie miec na glowie wszystkich wydatkow na raz smiling smiley szukam czegos prostego, nie za ciezkiego, solidnego, moze byc na 3 a moze byc na 4 kołach- jest mi to bez róznicy smiling smiley oba wydania mi sie podobaja smiling smiley i od razu zapytam was o wózek Mura z maxi cosi- na wielu forach jest bardzo pozytywnie oceniany, czy moze go macie i mozecie obiektywnie napisac o jego wadach i zaletach? i oczywiscie jakie wozki wy polecacie / macie smiling smiley bede wdzieczna za odpowiedzi winking smiley

Klaraa (offline)

28-02-2016 17:41:17

Różyce
Zdecydowanie Mure można można polecać jako pierwszą brykę, świetnie skonstruowany. Bardzo dobre materiały i jakość stelarza.

Klaraa (offline)

06-03-2016 20:04:28

Różyce
Rzeczywiście jest podobna do Mury, a waga sporo się różni. Stelaż podobny, ale równie lekko się prowadzi.

Klaraa (offline)

20-03-2016 13:19:59

Różyce
Na żywo Stella jest jeszcze ładniejsza, niż na zdjęciach, jesli miałabym możliwość zakupu nowego wózka to od razu bym się na niego zdecydowała

titka (offline)

23-03-2016 11:15:49

Rędziny
Witam. Nie miałam styczności z tymi wózkami.... Też zastanawiam się nad wyborem wózka. Slyszałam pozytywne opinie na temat wózka Anex Sport. co o tym sądzicie?

titka

Klaraa (offline)

29-03-2016 10:55:33

Różyce
szczerze nie spotkałam się jeszcze z ta marką, to chyba jakaś nowość. ja jednak preferuje bardziej znane marki typu maxi cosi, znam ich asortyment i sandardy

titka (offline)

30-03-2016 14:59:52

Rędziny
Anex Sport jest nowy więc zastanawiam się nad jego kupnem bo nie chce czegoś przereklamowanego i z wyglądu mi się podoba. Tylko chciałabym się o nim dowiedzieć jak najwięcej...

titka

titka (offline)

06-04-2016 13:44:57

Rędziny
dowiedziałam się że wózek Anex Sport jest lekki, ma głęboką gondolę, ma regulację dna gondoli, ze ma blokowane przednie koła i amortyzacje na tylnych. Co sądzicie?

titka

Klaraa (offline)

08-04-2016 18:15:22

Różyce
Mało wiem na temat tej marki, chyba jest dość nowa. Jeśli chodzi o regulacje kół to maxi też ma taką funkcję w swoich modelach

super_angela (offline)

18-04-2016 10:26:04

Wrocław
Cześć Dziewczyny smiling smiley Tak jak w temacie również szukam wózka dla dziecka.
Pod koniec czerwca na świat przyjdzie moja pierwsza pociecha, dlatego nie mam pojęcia jak się zabrać za wybór odpowiedniego wózka. Przeglądam internet w poszukiwaniu dobrego kandydata, ale same wiecie, że oferta jest spora.. Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem i opinią smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333620, Użytkownicy: 73140.
Ostatnio dołączył/a karolajn88.

Statystyki tego forum
Wątki: 106, Posty: 21510.